Marta Wierzbicka przekonała się do rozmiaru swoich piersi

Marta Wierzbicka, która zasłynęła głównie z opowiadania o problemach ze zbyt dużym biustem, w końcu zaakceptowała swoje piersi.

Multimedia

Marta Wierzbicka, która zasłynęła wyznianiem, że chce zmniejszyć biust, w kolejnych wywiadach chętnie opowiadała o swoich piersiach. W maju serialowa Ola z "Na Wspólnej" zaprezentowała swoje wdzięki w "Playboyu". Niedawno przyznała, że nie żałuje udziału w rozbieranej sesji, ponieważ dzięki niej otworzyły się nowe możliwości. [sc] CZYTAJ TAKŻE: MARTA WIERZBICKA CHCE ZMNIEJSZYĆ PIERSI MARTA WIERZBICKA NAGO W "PLAYBOYU" [/sc] Marta Wierzbicka podpisała właśnie kontrakt z jedną z firm bieliźniarskich i została "ambasadorką" staników.

- Choć nie zawsze byłam zadowolona z rozmiaru mojego biustu, przekonałam się, że siła tkwi w brafittingu - wyznała Wierzbiska w "Fakcie". - Chciałabym, żeby dowiedziały się o tym wszystkie kobiety - dodała aktorka.

[sc]CZYTAJ TAKŻE: MARTA WIERZBICKA O SESJI DLA "PLAYBOYA": ROZBIERANE ZDJĘCIA OTWIERAJĄ NOWE MOŻLIWOŚCI MARTA WIERZBICKA - ZDJĘCIA W MAGAZYNIE "PLAYBOY". MŁODA AKTORKA ZROBIŁA FURORĘ[/sc]

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×