marta wierzbicka

"Na Wspólnej". Ola Zimińska znów pojawi się w serialu? Fani dopytują o to Martę Wierzbicką, a ta... musi milczeć. To może oznaczać, że coś jest na rzeczy!

Ola Zimińska już od pięciu lat nie jest częścią serialu "Na Wspólnej". Córka Danki i Marka wyjechała za granicę, a ostatnio pojawiła się w produkcji na ponownym ślubie swoich rodziców. Fanom jednak bardzo brakuje Oli. Dopytują więc grającą ją aktorkę Martę Wierzbicką o jej powrót do serialu. Wszystko wskazuje, że coś jest na rzeczy!

01.07.2022Na Wspólnej

"Na Wspólnej". Ogromna przemiana Marty Wierzbickiej! Aktorka pochwaliła się swoją wymarzoną sylwetką. Jak na przestrzeni lat zmieniła się serialowa Ola Zimińska?

Marta Wierzbicka zyskała rozpoznawalność za sprawą roli Oli Zimińskiej w serialu "Na Wspólnej". Widzowie przez lata mogli podziwiać, jak na ekranie zmieniała się wówczas nastoletnia aktorka. Jednak swego czasu miała ona niemałe problemy z zaakceptowaniem własnego ciała. Udało jej się jednak osiągnąć wymarzoną sylwetkę, czym dziś chętnie chwali się w sieci. Jak przez lata zmieniała się serialowa Ola Zimińska?

22.06.2022Na Wspólnej

Poprzednie Następne

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×