Marta Żmuda-Trzebiatowska: "Jestem dzieckiem szczęścia!"

Aktorka, której sławę przyniósł serial "Teraz albo nigdy!" odniosła też spory sukces za Oceanem!

Multimedia

Marta Żmuda- Trzebiatowska zagrała w produkcji "Love, wedding, marriage" u boku samej... Jane Seymour! Jak do tego doszło?

 • Myślę, że jestem dzieckiem szczęścia! Gdy myłam okna w moim mieszkaniu odebrałam telefon od agentki, która złożyła mi taką propozycję- wyjaśnia aktorka- Nie zrozumiałam dokładnie treści tej rozmowy, nie dotarło do mnie, że dostałam propozycję zagrania w hollywoodzkiej produkcji. Po prostu myślałam, że moja agentka coś przekręciła, źle zrozumiała. Minął jakiś czas, zdążyłam zapomnieć o całej sprawie, a propozycja została ponowiona. Odpowiedziałam wtedy, że to niemożliwe, bo ja mam premierę w teatrze. Usłyszałam, że taka okazja zdarza się tylko raz!

Co było dalej? Aktorka na szczęście nie musiała rezygnować z roli w teatrze; jeden z aktorów amerykańskiego filmu rozchorował się, zdjęcia próbne do filmu musiały odbyć się w innym terminie. Potem w podróży do Stanów Marcie przeszkodziła erupcja islandzkiego wulkanu. W końcu jednak dotarła na miejsce i nieźle namieszała na planie.

 • Grana przeze mnie bohaterka pierwotnie miała być Rosjanką, udało mi się jednak przekonać producenta, żeby była Polką- opowiada Marta Żmuda- Trzebiatowska- Dziewczyna przyjeżdża do USA, choć zna tylko dwa słowa po angielsku: "dziękuję" i... "vodka". Moja bohaterka jednak działa bardzo szybko i wychodzi za mąż by zdobyć zieloną kartę.

Najprzyjemniejszą częścią pracy na planie było jednak spotkanie z Jane Seymour: - To bardzo sympatyczna osoba- wspomina Marta Żmuda- Trzebiatowska- Jane ma zresztą polskie korzenie, jej dziadek był Polakiem. Musiałam jednak wyznać gwieździe już na pierwszym spotkaniu, że kiedy byłam małą dziewczynką, w niedzielę zawsze oglądałam serial "Doktor Quinn".

Czytaj także: TOPolka 2009: Wyróżnienie dla Żmudy-Trzebiatowskiej! Król i Żmuda-Trzebiatowska, jednak razem!? Gdzie jest Marta Żmuda-Trzebiatowska!?

Komentarze

Skomentuj
 • ... (gość)

  ciekawe czy daje

  23.05.2010 22:07
 • dora (gość)

  Nie cierpię jej!!! Kolejna sztuczna,zarozumiała gwiazdka co pcha się wszędzie w show-biznesie,byle głośno o niej było!!!!! Ma prawie 30 l a nieumie sobie życia ułożyć ani założyć rodziny,tylko pokazuje tą swoją próżność i wyniosłość,precz babo z tv!!!!!!

  23.05.2010 20:40

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×