Marta Żmuda-Trzebiatowska: Każdy film to ryzyko [WIDEO]

Marta Żmuda-Trzebiatowska uważa, że nigdy nie wiadomo, czy film, w którym weźmie się udział, będzie doceniony przez krytyków i obsypany nagrodami, czy okaże się klapą. Aktorka obecnie pracuje na planie drugiej części komedii „Listy do M”.

Multimedia

Marta Żmuda-Trzebiatowska pojawiła się niedawno na uroczystości rozdania Polskich Nagród Filmowych „Orły 2015”. Dzięki udanej stylizacji media okrzyknęły ją królową imprezy, choć nie była nominowana do statuetki, tylko wręczała ją Bartoszowi Putkiewiczowi za najlepszy dźwięk w filmie „Powstanie Warszawskie”. Nie jest też pewna, czy w przyszłym roku sama ma szanse na odebranie nagrody.

Każdy film to ryzyko, które podejmujemy, biorąc w nim udział. Podejmujemy je jednak, bo kochamy ten zawód. Nawet jak coś nie wychodzi, to mamy ochotę znowu zaryzykować i spróbować. Jeżeli się nie ryzykuje, to nie robi się filmów – tłumaczyła Marta Żmuda-Trzebiatowska w rozmowie z agencją informacyjną Newseria Lifestyle.

CZYTAK TAKŻE: WIEMY, KOGO ZAGRA MARTA ŻMUDA-TRZEBIATOWSKA W "PRZYJACIÓŁKACH" MARTA ŻMUDA-TRZEBIATOWSKA DOŁĄCZYŁA DO OBSADY "PRZYJACIÓŁEK"

Marta Żmuda-Trzebiatowska w ubiegłym roku nie zagrała w żadnym długometrażowym filmie, z kolei w styczniu tego roku można ją było zobaczyć w komedii „Wkręceni 2” w reżyserii Piotra Wereśniaka. Obecnie pracuje na planie drugiej części filmu „Listy do M” w reżyserii Macieja Dejczera.

Zagram tam maleńką rolę. Zresztą w tym filmie nie ma dużych i małych ról, ponieważ ma on bardzo dużo wątków. To będzie nowy wątek z Maćkiem Zakościelnym i Magdą Lamparską, taki mały trójkącik – opowiada aktorka.

W mediach pojawiły się także informacje o tym, że rola Marty Żmudy-Trzebiatowskiej w serialu „Przyjaciółki” może zostać rozbudowana. Obecnie aktorka jest związana również z warszawskim Teatrem Kwadrat.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×