marta żmuda trzebiatowska

Rodziny na ekranie. Nie tylko Katarzyna i Cezary Żakowie są aktorską rodziną. Oto znane pary, które mogliśmy podziwiać na ekranie!

Z rodziną najlepiej wychodzi się na zdjęciu i... na ekranie! Widzą o tym m.in. Katarzyna i Cezary Żakowie, którzy od lat razem grają w popularnych produkcjach. Tamara Arciuch i Bartek Kasprzykowski, Karolina Nolbrzak i Włodzimierz Matuszak, Dominika Figurska i Michał Chorosiński, czy Joanna Brodzik i Paweł Wilczak - te pary również poznały się na planie. Sprawdźcie, kto jeszcze pracuje z bliskimi.

27.09.2022Ranking

"Na dobre i na złe". Marta Żmuda-Trzebiatowska na planie tajemniczego serialu! Co to oznacza dla Hani Sikorki?

Marta Żmuda-Trzebiatowska gra w "Na dobre i na złe" Hanię Sikorkę - jedną z najważniejszych postaci aktualnych odcinków. Ostatnio aktorka uchyliła rąbka tajemnica i zdradziła, że pracuje nad nowym serialem, który jest jeszcze tajemnicą. Oprócz tego Żmuda-Trzebiatowska wystąpi jeszcze w innych produkcjach. Co to oznacza dla jej roli w "Na dobre i na złe"?

26.08.2022Na dobre i na złe

One związały się z młodszymi partnerami! Agnieszka Włodarczyk, Małgorzata Kożuchowska, Magdalena Cielecka i inne. Które gwiazdy należą jeszcze do tego grona?

Wszyscy jesteśmy ciekawi, jak wygląda codzienne życie celebrytów, dlatego związki gwiazd to temat, który cały czas jest poruszany w mediach. W wielu przypadkach miłość nie zwraca uwagi na wiek. Magdalena Boczarska, Agnieszka Włodarczyk, Małgorzata Kożuchowska - to gwiazdy, które związały się z młodszymi partnerami. Kto jeszcze? Zobacz galerię!

24.08.2022Ranking

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×