Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski będą mieć wspólny program podróżniczy?

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski od wielu dni przyciągają uwagę mediów. Teraz okazuje się, że domniemana para może już niedługo poprowadzić wspólnie nowy program!

Multimedia

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski mają ze sobą wiele wspólnego - oboje są cenionymi dziennikarzami, znanymi ze swoich częstych podróży. Media od jakiegoś czasu spekulują na temat łączącej ich relacji, a teraz okazało się, że reporterzy otrzymali propozycję poprowadzenia razem programu!

Dorota Wellman w nowym programie! Wzbudzi kontrowersje?Zobacz więcej

TTV przymierza się do wspólnego projektu Martyny Wojciechowskiej i Przemka Kossakowskiego. Na dzień dzisiejszy wszystko jest na etapie wstępnych rozmów i jest zbyt wcześnie, by zdradzać szczegóły - powiedział przedstawiciel stacji w rozmowie z "Jastrząb Post".

Niewiele wiemy na temat planowanego programu. Prawdopodobnie byłby on związany z tematyką podróżniczą. Zarówno Wojciechowska, jak i Kossakowski od lat tropią przybliżają widzom ciekawostki z całego świata. Czy zapracowani dziennikarze znajdą czas na kolejne przedsięwzięcie? To się dopiero okaże.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×