Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski jednak razem? Wygadała się Małgorzata Rozenek-Majdan! [ZDJĘCIA]

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski jednak razem? W mediach od kilku tygodni krążą plotki na ich temat, które najwidoczniej są prawdą. Głos w sprawie ich wspólnego programu na antenie TVN zabrała Małgorzata Rozenek-Majdan! Co powiedziała o podróżniczej parze?

Multimedia

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski są od kilku tygodni na ustach wszystkich. Podróżnicy nie komentują na razie doniesień na temat relacji, jaka ich łączy, ale wiele wskazuje na to, że są sobie bliscy. Według plotek kanał TTV przymierza się nawet do wspólnego projektu Martyny Wojciechowskiej i Przemka Kossakowskiego.

Głos w tej sprawie zabrała teraz Małgorzata Rozenek-Majdan, która z mężem Radosławem Majdanem wzięła udział w programie "Iron Majdan". Co sądzi o kolejnym pomyśle stacji?

Po programie 'Azja Express' okazało się, że ludzie chcą oglądać na ekranie zakochane pary, a nasz 'Iron Majdan' utwierdził TVN w tym przekonaniu. Cieszę się, że zapoczątkowaliśmy nowy trend. Martyna i Przemek są od lat w show-biznesie, mają mocno ugruntowaną pozycję na rynku telewizyjnym i podróżniczym. Ich wspólny program to będzie hit. Wiem, że przygotowania już trwają – zdradziła w rozmowie z "Faktem".

Dorota Wellman w nowym programie! Wzbudzi kontrowersje?Zobacz więcej

Czy wspólny projekt Martyny Wojciechowskiej i Przemka Kossakowskiego dojdzie do skutku? Wkrótce się o tym przekonamy!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×