Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski planują ślub na jesień? Jednak będzie wspólny program?

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski planują ślub na jesień? To bardzo prawdopodobne, ale póki co - nie swój. Wygląda na to, że plotki o wspólnym programie podróżników przestaną być tylko plotkami. Co przygotowują?

Multimedia

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski będą mieć wspólny program! Jak podaje magazyn "Party", podróżnicy przygotowują go na jesień, a dotyczyć będzie... ślubów! Prawdopodobny tytuł formatu to "Śluby świata".

Martyna Wojciechowska w kolejnej edycji "Tańca z gwiazdami"? "Kocham tańczyć!"Zobacz więcej

Wskazuje się, że w swoim nowym projekcie Wojciechowska i Kossakowski będą jeździć po świecie i przyglądać się temu, jak w różnych kulturach wyglądają przygotowania do ślubu i wesela oraz, jakie zwyczaje towarzyszą tym ceremoniom. Martyna ma towarzyszyć pannom młodym, a Przemek - panom młodym.

O wspólnym programie Martyny Wojciechowskiej i Przemka Kossakowskiego mówi się już od dawna. Ich związek wyszedł na jaw w maju 2018 r. Od początku wskazywano, że podróżnicy świetnie się dobrali - mają wspólne pasje i podobne spojrzenie na świat. Jak wspólna praca wpłynie na ich relacje? Przekonamy się już wkrótce!

Martyna Wojciechowska nie chciała znowu poprowadzić programu? Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×