Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski pracują nad wspólnym programem? Wiemy, jaka jest prawda!

Powstanie wspólny program Martyny Wojciechowskiej i Przemka Kossakowskiego? W mediach pojawiało się już wiele informacji na ten temat, a my wiemy już, jaka jest prawda!

Multimedia

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski będą mieć nowy program?

Od kilku miesięcy mówi się o tym, że Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski pracują nad wspólnym programem. Podawano już nawet tytuł i tematykę ich domniemanego projektu - miałyby to być "Śluby świata". Wskazuje się, że prowadzący będą jeździć po świecie i przyglądać się temu, jak w różnych kulturach wyglądają przygotowania do ślubu i wesela oraz, jakie zwyczaje towarzyszą tym ceremoniom.

Martyna Wojciechowska w sukni ślubnej! "Nareszcie chciałam ją założyć!"Zobacz więcej

Zapytaliśmy Martynę, czy faktycznie razem z Przemkiem planują mieć razem program. Okazuje się, że całość została zgrabnie wymyślona przez media, a zainteresowani nic o tym nie wiedzą.

To jest bardzo ciekawa sprawa. Ja podróżuję po świecie, żeby realizować kolejne odcinki programu "Kobieta na krańcu świata". Przemek podróżuje po świecie, żeby realizować kolejne odcinki "Wtajemniczenia", które właśnie są emitowane w TTV. Jesteśmy pochłonięci naszymi projektami i chyba nawet nie mielibyśmy kiedy spotkać się na planie zawodowo. Tymczasem dowiedziałam się z mediów bardzo interesujących rzeczy o naszym nowym projekcie "ślubnym". Rzecz w tym, że najbardziej zainteresowani, czyli osoby, które miałyby ten program prowadzić, jeszcze nic o tym nie wiedzą.

Czy wobec tego nie ma szans na to, aby Martyna i Przemek pojawili się razem na ekranie? Sprawdź, co jeszcze na ten temat powiedziała nam Wojciechowska!

Martyna Wojciechowska zapowiada nowy sezon: To będzie emocjonalny rollercoaster!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×