Martyna Wojciechowska krytycznie o "Warsaw Shore": To wolna amerykanka

Martyna Wojciechowska to kolejna osoba ze świata show biznesu, która negatywnie wypowiedziała się na temat programu "Warsaw Shore".

Multimedia

Martyna Wojciechowska**[/b], która przed laty prowadziła reality show "Big Brother", wyraziła swoją opinię na temat kontrowersyjnego programu MTV [b]"Warsaw Shore"**.

CZYTAJ TAKŻE: CO MICHAŁ WIŚNIEWSKI SĄDZI O "WARSAW SHORE"? KAROLINA KORWIN-PIOTROWSKA OSTRO O "WARSAW SHORE": KUPA W POLSKICH MEDIACH!

- Przyznam szczerze, że nie oglądałam tej produkcji, raczej słyszałam komentarze. Chyba nie zostałabym fanką, nawet gdybym obejrzała ten program - powiedziała podróżniczka agencji informacyjnej Newseria Lifestyle. Dodała, że jej zdaniem seks w jacuzzi Frytki i Kena był niczym w porównaniu z tym, co dzieje się w "Warsaw Shore". - Te rzeczy, które wtedy były sensacją, dzisiaj są na porządku dziennym i przyznam szczerze, trochę mnie to niepokoi - powiedziała.

CZYTAJ TAKŻE: SZYMON MAJEWSKI O "WARSAW SHORE": TO WIELKIE G! [WIDEO] PROGRAM "WARSAW SHORE" BĘDZIE EMITOWANY W INNYCH KRAJACH!

Dziennikarka wyraziła również obawę przed kierunkiem, w którym podążają media.

- Media to jest władza i musimy mieć świadomość, że to, co pokazujemy ludziom, szczególnie młodym, w jakimś sensie kreuje ich gusta i światopogląd. Wydaje mi się, że nie można tego puszczać na żywioł, a w przypadku 'Warsaw Shore' mamy do czynienia właśnie z takim przypadkiem. Tak zwana wolna amerykanka. To nie są media, w których chciałabym pracować, to nie jest rodzaj mediów, które mi odpowiadają - zadeklarowała dziennikarka.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×