Martyna Wojciechowska mieszkanie. Podróżniczka po rozstaniu z Przemkiem Kossakowskim potrzebuje zmiany. Jak wygląda apartament, który opuszcza? Zobacz zdjęcia!

Niedawno w mediach wielką burzę rozpętała informacja o rozstaniu Martyny Wojciechowskiej i Przemka Kossakowskiego. Okazało się, że podróżnicy już od kilku miesięcy nie mieszkają razem. Teraz dziennikarka postanowiła wyprowadzić się ze swojego apartamentu i znaleźć dla siebie inne miejsce. Jak wygląda jej dotychczasowe mieszkanie? Zobacz zdjęcia!

Multimedia

Po trzech wspólnie spędzonych latach Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski rozstali się. Podróżnik wyprowadził się od swojej żony zaledwie kilka miesięcy po ich ślubie. Teraz przebywa na łonie natury i odpoczywa od show-biznesu oraz szalonego świata mediów. Gospodyni programu "Kobieta na krańcu świata" też próbuje ułożyć swoje życie na nowo. To dlatego postanowiła wyprowadzić się ze swojego dotychczasowego mieszkania.

Planuję zamieszkać w górach, ale rozważam też inne opcje. Może Bretania, Zatoka Morlaix, niedaleko Carantec? Co za miejsce! SPOKÓJ GWARANTOWANY! – tak o swoich planach poinformowała na Instagramie.

Martyna Wojciechowska jakiś czas temu prosiła swoich fanów o pomoc. W mediach społecznościowych pytała, co może zrobić z niepotrzebnymi książkami i jak najlepiej zabrać się za porządki w domowej biblioteczce. Ostatnio relacjonowała również w mediach społecznościowych pakowanie. Podróżniczka znalazła wiele pamiątek ze swoich podróży. Na Instagramie pozowała z pióropuszem na głowie. Mogliśmy zobaczyć też odnalezione ciastka dla astronautów i inne niecodzienne przedmioty.

Jak wygląda apartament, w którym jeszcze niedawno mieszkała razem z Przemkiem Kossakowskim?

Martyna Wojciechowska niebawem wyprowadzi się z Warszawy. Gdzie zamieszka?Zobacz więcej

Martyna Wojciechowska. Jak wygląda jej mieszkanie?

W apartamencie Wojciechowskiej dominuje brąz. Możemy go zobaczyć w różnych odcieniach. W pokojach wykorzystano wiele drewnianych elementów, przez co mieszkanie wydaje się bardzo przytulne. O jej pasji do podróży świadczą liczne pamiątki przywiezione z odległych części świata, ale również lodówka obklejona magnesami. Wspomniana już wcześniej biblioteczka jest naprawdę imponujących rozmiarów. Kolekcja książek Martyny jest ogromna! Można ją oglądać na stylowych półkach. Jej sypialnie jest natomiast dosyć minimalistyczna.

Jak dokładnie wygląda mieszkanie podróżniczki? Zobacz zdjęcia w galerii!

Wyjechał na odludzie po rozstaniu z Martyną Wojciechowską. "Tego potrzebowałem"Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • 1 (gość)

    1

    25.08.2021 14:23

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×