Martyna Wojciechowska najpopularniejszą i najbardziej opiniotwórczą polską dziennikarką telewizyjną! [RANKING]

Tygodnik "Wprost" opublikował wyniki badania przeprowadzonego na panelu Ariadna, które miało wyłonić 15 najpopularniejszych i najbardziej opiniotwórczych polskich dziennikarek telewizyjnych. Okazało się, że telewizją rządzi Martyna Wojciechowska! Kto jeszcze znalazł się w rankingu?

Multimedia

W trakcie badania przeprowadzonego na panelu Ariadna, zapytano: która z 15 wymienionych dziennikarek jest najbardziej rozpoznawalna i opiniotwórcza? Respondenci mogli zaznaczyć maksymalnie trzy nazwiska. Wyniki zostały już opublikowane w tygodniku "Wprost" i okazało się, że telewizją w Polsce rządzi Martyna Wojciechowska!

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski planują ślub na jesień? Zobacz więcej

Wojciechowska najczęściej była wskazywana przez kobiety (36,7 proc.) i mieszkańców dużych miast w wieku 18-24 lat. Mężczyźni częściej wybierali Elżbietę Jaworowicz i Grażynę Torbicką. Dodatkowo, mieszkańcy wsi i osoby po 45. roku życia uznali, że najbardziej opiniotwórcza jest Jaworowicz.

– Może kobiety rzadziej noszą kamerę i realizują zdjęcia w terenie, ale znacznie częściej podejmują decyzje. Jestem otoczona kobietami – kierowniczkami produkcji, producentkami. To one coraz częściej sprawują władzę wykonawczą. Proszę zwrócić uwagę, że to kobieta jest szefową Discovery na Europę, Azję Środkową, Bliski Wschód, Afrykę, Australię i Nową Zelandię. Kasia Kieli, oprócz Polski odpowiada za 140 krajów – zauważyła Martyna Wojciechowska w rozmowie z "Wprostem".

Kto jeszcze znalazł się na liście? Zobaczcie najpopularniejsze i najbardziej opiniotwórcze polskie dziennikarki w naszej galerii!

Stare zdjęcia polskich dziennikarzy. Zobacz, jak się zmienili! [GALERIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×