Martyna Wojciechowska pokazała najbliższych w święta! Rodzice, córka i Przemek Kossakowski razem przy stole!

Martyna Wojciechowska pokazała rodzinę! Podróżnika, która na co dzień raczej chroni swoją prywatność, w święta Bożego Narodzenia 2019 zrobiła wyjątek. Na jej Instagramie pojawiła się seria świątecznych zdjęć, a na nich: rodzice, córka i Przemek Kossakowski!

Multimedia

Martyna Wojciechowska pokazała rodzinę

Martyna Wojciechowska spędziła święta w gronie najbliższych. Zapracowana podróżniczka znana m.in. z programu "Kobieta na krańcu świata" pochwaliła się nawet na swoim instagramowym profilu zdjęciami z córką, rodzicami i Przemkiem Kossakowskim.

WSZYSCY, KTÓRYCH KOCHAM❤Mikołajka Marysia dla każdego przygotowała samodzielnie zrobione prezenty!🤶🏻😍 Dla mnie... SÓL DO KĄPIELI NA STRES! Z olejkami eterycznymi żebym się relaksowała i bardziej o siebie dbała - podpisała świąteczne zdjęcia Martyna Wojciechowska.

Martyna Wojciechowska pokazała kolejnych członków swojej "rodziny z wyboru"! Zobacz więcej

Rodzinne zdjęcia Martyny Wojciechowskiej zrobiły ogromne wrażenie na jej obserwatorach. Zdjęcie Marysi z babcią chwyta za serce. Internautów rozczuliła również fotografia dziewczynki z Przemkiem Koossakowskim. Widać, że córka Martyny Wojciechowskiej świetnie dogaduje się z jej partnerem.

Cudna rodzinka

A na zdjęciach widać niedopisania emocje

Pięknie się na Was patrzy. Córka przecudowna. Piękna rodzina

Fajnie ze Marysia ma takie relacje z pani partnerem

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Ala (gość)

  Co pokazujecie czym mamy się zachwycać przecież to patologiczne rodzina w Anglii lubo Norwegii taka Martyna zostałaby pozbawiona praw rodzicielskich dziecko na pastwę losu a na święta z obcym

  Czym tu się zachwycać przecież to patologiczna rodzina dziecko w towarzystwie obcego mezczyzny zamiast z ojcem ciekawe ilu to jeszcze będzie miała nowych wujkow pod choinkę taka Martyna w Anglii czy Norwegii zostałaby pozbawiona praw rodzicielskich przecież nie wychowuje córki bo ważniejsza jest kariera

  30.12.2019 16:07
 • AP. (gość)

  jedni chwalą się choinką ozdobioną przez stylistę, inni ciążowym brzuchem a inni (przepraszam za pisownię)- paczłorkową rodziną- tylko po to aby szaraczkom nie dać o sobie zapomnieć - aby o nich mówili.

  30.12.2019 12:31
 • ja (gość)

  Wojciechowsko ale po co nam twoja rodzina?a popychacz to który z kolei i czy ostatni?

  29.12.2019 12:33
 • Gosc (gość)

  Jedna wielka błaga

  28.12.2019 15:44
 • Gosc (gość)

  Tak chroni swoją prywatność ale w Święta zrobiła wyjątek iten wyjątek świadczy o tym ze jednak nie chroni prywatności i proznośc wzięła górę!

  27.12.2019 22:51
 • Gosc (gość)

  Jakoś nie potrafię dopatrzec się rodziny przy stole widocznie brak mi wyobrazni

  27.12.2019 22:46
 • bronka (gość)

  jaka rodzina

  27.12.2019 19:05

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×