Martyna Wojciechowska pokazała zdjęcie z dzieciństwa! Jak wyglądała jako 6-letnia dziewczynka? [ZDJĘCIE]

Wrześniowy powrót do szkoły córki Martyny Wojciechowskiej - Marysi, skłonił podróżniczkę do pokazania zdjęcia z dzieciństwa. Jak popularna dziennikarka wyglądała jako 6-letnia dziewczynka? Zobaczcie zdjęcie Martyny Wojciechowskiej sprzed 37 lat!

Multimedia

Martyna Wojciechowska pochwaliła się na Instagramie fotografią z legitymacji szkolnej, sprzed 37 lat. Podróżniczka, jak wiele innych gwiazd wróciła wspomnieniami do okresu, kiedy sama była uczennicą. -Każdy miał kiedyś POCZĄTEK ROKU SZKOLNEGO. 1981 rok, czyli 37 lat temu!!! - napisała. Jak Martyna Wojciechowska wyglądała jako 6-letnia dziewczynka?

Podróżniczka na planie nowego programu z Przemkiem Kossakowskim? "Co na to mój chłopak?" [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Fani podróżniczki w komentarzach pod zdjęciem zwracają uwagę na podobieństwo dziennikarki do mamy. Trzeba przyznać, że Martyna Wojciechowska na przestrzeni 37 lat bardzo sie zmieniła.

Któż by pomyślał że ta mała dziewczynka będzie się kiedyś wspinać po najwyższych szczytach świata, któż by pomyślał że zwiedzi prawie cały świat, któż by pomyslal że będzie taka silna babka która podziwia Polska,któż by pomyślał...

Zawsze uśmiechnięta

Juz wtedy była szalona przygód, to po oczch widać. I piekny uśmiech.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×