Martyna Wojciechowska zmieniła imię! Oficjalnie jest teraz "wojowniczką"! [ZDJĘCIA]

Martyna Wojciechowska zmieniła imię! Poinformowała, że w końcu oficjalnie nazywa się tak, jak przez lata chciała być nazywana. Co jeszcze w związku z tym zmieni się w jej życiu?

Multimedia

Odkąd Martyna Wojciechowska funkcjonuje w mediach, wszyscy znają ją właśnie jako Martynę. Tak naprawdę podróżniczka miała jednak na imię Marta. Teraz oficjalnie zmieniła imię na to, które od dawna jest jej prawdziwą tożsamością.

Martyna Wojciechowska w telewizji na całym świecie! Gdzie można oglądać jej program? [WIDEO]Zobacz więcej

Wojciechowska poinformowała o wszystkim zamieszczając w mediach społecznościowych zdjęcie swojego paszportu. Napisała przy tym:

Do tej pory to Marta Eliza podróżowała na krańce świata, od teraz będzie ORYGINALNA MARTYNA😜 Zamieniłam „opiekunkę ogniska domowego” (znaczenie imienia Marta z języka aramejskiego) na „wojowniczkę” (imię Martyna pochodzi od Marsa, boga wojny). To imię wybrało mnie wiele lat temu, jeszcze kiedy byłam dzieckiem, a teraz, po 45 latach postanowiłam to nareszcie sformalizować! Co za ulga!

Dla większości osób ta zmiana nie będzie znacząca, bo od lat wszyscy znamy Martynę jako Martynę. Wiadomo jednak, że jak jest "na papierze", to bardziej się liczy.

Seria dokumentów Martyny Wojciechowskiej po raz pierwszy w TVN! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×