Martyna Wojciechowska związki. Pięć razy była zaręczona, dwa razy odwołała ślub. Podróżniczka nie ma szczęścia w miłości

Martyna Wojciechowska nie ma szczęścia w miłości. Słynna podróżniczka zaręczała się pięć razy, a dwa razy odwoływała ślub pięć minut przed uroczystością. Wydawało się, że z Przemkiem Kossakowskim stworzy trwały i udany związek. Małżeństwo podróżników przechodzi jednak do historii, a my przypominamy, jak wyglądały poprzednie związki Martyny Wojciechowskiej. Z kim była związana?

Multimedia

Martyna Wojciechowska - małżeństwo z Przemysławem Kossakowskim rozpadło się

Martyna Wojciechowska, dziennikarka i autorka programu "Kobieta na krańcu świata" zaczynała swoją karierę telewizyjną pod koniec lat 90. XX wieku, gdy współprowadziła program "Automaniak" w TVN. Później można było ją oglądać w "Dzieciakach z klasą" oraz w pierwszym polskim reality show "Big Brother".

Przemysław Kossakowski był już wcześniej żonaty. Kim była jego pierwsza żona?Zobacz więcej

Życie prywatne Wojciechowskiej od początku interesowało widzów oraz media, ale podróżniczka niechętnie opowiada o szczegółach. Do czasu, aż związała się z Przemysławem Kossakowskim. Po 3 latach związku i 3 miesiącach od ślubu, z dnia na dzień nastąpił jednak koniec ich małżeństwa. Informacja o rozstaniu słynnej pary podróżników gruchnęła w mediach w lipcu 2021 roku i była sporym zaskoczeniem dla ich fanów.

Ta nagła zmiana była dla mnie wielkim zaskoczeniem, bo odpowiedzialność, zobowiązanie i dane słowo są i zawsze będą dla mnie wartościami nadrzędnymi. Moja decyzja o ślubie była głęboko przemyślana i traktowałam ją bardzo poważnie - zakomunikowała Wojciechowska na Instagramie.

Przemek Kossakowski był jedynym mężczyzną, z którym Martyna Wojciechowska zawarła związek małżeński. Wcześniej podróżniczka była zaręczona pięć razy, a dwa razy odwoływała ślub pięć minut przed uroczystością.

Martyna Wojciechowska pokazała kolejnych członków swojej "rodziny z wyboru"! Zobacz więcej

Martyna Wojciechowska związki. Z kim spotykała się podróżniczka?

Kariera i życie osobiste Martyny Wojciechowskiej wzbudza wiele emocji. Przed laty prasa rozpisywała się o jej związku z Leszkiem Czarneckim, który od 2008 roku jest mężem dziennikarki Jolanty Pieńkowskiej. Podobno połączyła ich miłość do sportów ekstremalnych. Przedsiębiorca i milioner jest rekordzistą Polski i świata w nurkowaniu, uprawia ten sport od początku lat 80. Wojciechowska jest mamą nastoletniej Marysi. Z ojcem dziewczynki szybko się rozstała, a kolejne lata były dla niej bardzo trudne.

Samotne macierzyństwo zdeterminowało mocno moje życie i moją relację z Marysią. To dlatego jesteśmy blisko siebie. Bo kiedy jesteś samodzielnym, samotnym rodzicem, to czujesz na sobie dużą odpowiedzialność i to, że tylko ty jesteś punktem odniesienia dla dziecka - mówiła w wywiadzie dla "Vivy".

Z kim jeszcze była związana Martyna Wojciechowska? Więcej o jej życiu prywatnym i partnerach przeczytacie w galerii.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×