martyna wojciechowska

"Kobieta na krańcu świata". Martyna Wojciechowska nie zamyka się na miłość. "To jest częścią mojego DNA"

Martyna Wojciechowska niedawno była na ustach wszystkich za sprawą rozstania z Przemysławem Kossakowskim. Para po trzech latach związku i trzech miesiącach małżeństwa rozstała się. Gorzkie rozczarowanie w miłości nie sprawiło jednak, że Martyna Wojciechowska zamknęła swoje serce na przyszłość. - To jest coś najlepszego, co w życiu może nas spotkać - zauważa Wojciechowska.

29.09.2022Kobieta na krańcu świata

Martyna Wojciechowska w krótkich włosach. Tak słynna podróżniczka zmieniała się na przestrzeni lat. Publikujemy archiwalne zdjęcia!

Martyna Wojciechowska to ceniona dziennikarka i doświadczona podróżniczka, która ma na koncie nie lada osiągnięcia. Korona Ziemi, własna lalka Barbie, rajd Sahara-Dakar, złamany kręgosłup i odzyskana sprawność - wiele, jak na tak drobną kobietę! Miłośniczka podróży i motoryzacji pierwsze kroki stawiała jako modelka z licencją rajdowca. Ponad 20 lat temu wyglądała zgoła inaczej! W galerii publikujemy archiwalne zdjęcia Martyny Wojciechowskiej!

14.09.2022Kobieta na krańcu świata

"Kobieta na krańcu świata". Martyna Wojciechowska znika z TV! "Tę decyzję podjęłam wiele miesięcy temu"

Martyna Wojciechowska to kobieta, którą od lat widzowie regularnie widujemy na ekranie. Jej programy motoryzacyjne, a szczególnie podróżnicze, były cenione za merytorykę i profesjonalizm. Ona sama wydawała się być "kobietą nie do zdarcia", która podniosła się nawet po złamaniu kręgosłupa. Jednak najnowsza informacja, którą dziennikarka i podróżniczka podzieliła się z fanami, wzbudziła ogromne poruszenie. Martyna Wojciechowska po 25 latach znika z telewizji!

24.08.2022Kobieta na krańcu świata

"Kobieta na krańcu świata". Zaskakujące ustalenia w sprawie rozwodu Martyny Wojciechowskiej i Przemysława Kossakowskiego. Wiadomo, kto złożył pozew

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski wydawali się być parą idealnie dobraną. Oboje kochają podróże i to właśnie na ich kanwie zbudowali swoje kariery. Mimo to, ich małżeństwo przeszło do historii zaledwie trzy miesiące po ślubie. Na jaw wychodzą kolejne zaskakujące fakty dotyczące rozstania gwiazd.

26.07.2022Kobieta na krańcu świata

"Kobieta na krańcu świata". Rozwód Martyny Wojciechowskiej i Przemka Kossakowskiego. Prawnik ujawnił zaskakujące fakty na temat rozprawy rozwodowej

Blisko rok temu Martyna Wojciechowska niespodziewanie, bo raptem po 3 miesiącach rozstała się ze swoim mężem Przemysławem Kossakowskim. Lada chwila ma się odbyć ich pierwsza rozprawa rozwodowa. Prawnik postanowił ujawnić zaskakującą informację odnośnie tego, jak może wygląda rozwód słynnej pary.

10.07.2022Kobieta na krańcu świata

Dzień Dziecka 2022. Tak wyglądały gwiazdy w dzieciństwie. Cichopek, Hakiel, Roznerski, Ochman i inni

Z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka, najsłynniejsze gwiazdy polskiego show-biznesu za pośrednictwem mediów społecznościowych postanowiły pokazać, jak wyglądały w dzieciństwie. Na opublikowanie zdjęć z młodości zdecydowali się m.in. Katarzyna Cichopek, Marcin Hakiel, Mikołaj Roznerski, Krystian Ochman i wielu, wielu innych. Które z nich było najpiękniejszym dzieckiem?

01.06.2022Dzień Dziecka

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×