martyna wojciechowska

Martyna Wojciechowska mieszkanie. Podróżniczka po rozstaniu z Przemkiem Kossakowskim potrzebuje zmiany. Jak wygląda apartament, który opuszcza? Zobacz zdjęcia!

Niedawno w mediach wielką burzę rozpętała informacja o rozstaniu Martyny Wojciechowskiej i Przemka Kossakowskiego. Okazało się, że podróżnicy już od kilku miesięcy nie mieszkają razem. Teraz dziennikarka postanowiła wyprowadzić się ze swojego apartamentu i znaleźć dla siebie inne miejsce. Jak wygląda jej dotychczasowe mieszkanie? Zobacz zdjęcia!

24.08.2021Kobieta na krańcu świata

Martyna Wojciechowska związki. Pięć razy była zaręczona, dwa razy odwołała ślub. Podróżniczka nie ma szczęścia w miłości

Martyna Wojciechowska nie ma szczęścia w miłości. Słynna podróżniczka zaręczała się pięć razy, a dwa razy odwoływała ślub pięć minut przed uroczystością. Wydawało się, że z Przemkiem Kossakowskim stworzy trwały i udany związek. Małżeństwo podróżników przechodzi jednak do historii, a my przypominamy, jak wyglądały poprzednie związki Martyny Wojciechowskiej. Z kim była związana?

19.07.2021Kobieta na krańcu świata

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×