"Marzę o Tobie" - bohaterowie. Kto jest kim w nowym tureckim serialu emitowanym przez TVP2?

"Marzę o Tobie" to turecki serial, który zastępuje w ramówce TVP2 "Miłosne potyczki". Kim są bohaterowie serialu? Sprawdź, kto jest kim i kto gra w "Marzę o Tobie"!

Multimedia

"Marzę o Tobie" od poniedziałku do piątku o godz. 13:15 w TVP2! - sprawdź program tv

"Marzę o Tobie" to rozgrywająca się współcześnie historia miłosna. W pewien deszczowy dzień pod drzwi domu spokojnej starości ktoś podrzuca niemowlę. Pensjonariusze są zachwyceni i postanawiają wychować chłopca. Nadają mu imię Yagmur, co po turecku oznacza deszcz.

Ile odcinków ma nowy turecki serial, który zastępuje "Miłosne potyczki"?Zobacz więcej

Po 23 latach chłopak wciąż opiekuje się mieszkańcami domu i nie chce odejść. Tymczasem rodzina starszej pani Rukiye chce kupić ogromny dom z basenem, ale brakuje im funduszy. Pożyczają więc pieniądze od krewnej pod zmyślonym pretekstem. Obrażona Rukiye przenosi się do domu spokojnej starości. Odwiedza ją Melek, młodsza córka, która mieszka z ojcem w Niemczech. Yagmur zakochuje się w Melek, a Rukiye postanawia pomóc chłopakowi zdobyć jej serce. Zrobi wszystko, by córka nie wróciła do Niemiec.

Kto jest kim w "Marzę o Tobie"? Kogo spośród tureckich aktorów zobaczymy w serialu? Poznaj bohaterów nowej tureckiej produkcji, pokazywanej przez TVP2!

Gülper Özdemir w nowym tureckim serialu TVP2! Kim jest serialowa Melek?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Marlena (gość)

    Uwielbiam

    31.07.2019 19:29

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×