"Marzę o Tobie". Nowa data premiery! Kiedy pierwszy odcinek nowego tureckiego serialu w TV?

"Marzę o Tobie" ma nową datę premiery! Pierwszy odcinek nowego tureckiego serialu nie zostanie wyemitowany 14 czerwca, jak pierwotnie podawano. Kiedy premiera "Marzę o Tobie"?

Multimedia

"Marzę o Tobie" odcinek 1. w poniedziałek, 17.06.2019 o godz. 13:15 w TVP2! - sprawdź program tv

TVP2 zmieniła datę premiery "Marzę o Tobie" (org. Meleklerin Aşkı). Turecki serial, który zastąpi w ramówce kończące się "Miłosne potyczki", będzie można oglądać od 17 czerwca, a nie od 14 czerwca - tak, jak podawaliśmy wcześniej. Nie wiadomo, skąd decyzja o zmianie w ramówce Dwójki.

Ile odcinków ma nowy turecki serial, który zastępuje "Miłosne potyczki"?Zobacz więcej

"Marzę o Tobie" to turecki serial obyczajowo-komediowy, w którym główne role grają Gülper Özdemir i Berkay Hardal. Rozpoczyna się w pewien deszczowy dzień, gdy para staruszków odnajduje porzucone niemowlę i postanawia się nim zaopiekować. Chłopiec otrzymuje imię Yagmur (tur. deszcz). Dzięki niemu małżeństwo odnajduje radość życia.

Yagmur dorasta otoczony miłością i szczęściem. Już jako młody mężczyzna poznaje dziewczynę - nianię trójki dzieci. Melek wywróci jego życie do góry nogami. Czy połączy ich wzajemna miłość?

Gülper Özdemir w nowym tureckim serialu TVP2! Kim jest serialowa Melek?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Hala (gość)

    Film beznadziejny

    27.06.2019 14:50
  • Maluda (gość)

    Jak nie wiadomo skąd. To logiczne że jak w piątek nie było odcinku miłosnych potyczek to wiadomo że automatycznie się wszystko przesuwa....

    10.06.2019 05:09

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×