"Marzę o Tobie". Nowy turecki serial w TVP2! Zastąpi "Miłosne potyczki"! Kiedy premiera?

"Marzę o Tobie" (org. "Meleklerin Aşkı") wkrótce w TVP2! Nowy turecki serial zastąpi kończące się "Miłosne potyczki". O czym będzie? Kiedy premiera pierwszego odcinka? Sprawdź szczegóły!

Multimedia

"Marzę o Tobie" odcinek 1. w poniedziałek, 17.06.2019 o godz. 13:15 w TVP2! - sprawdź program tv

Nowy turecki serial w TVP2! "Marzę o Tobie" (org. Meleklerin Aşkı) zastąpi w ramówce kończące się "Miłosne potyczki". Od 17 czerwca będzie można oglądać turecki serial obyczajowo-komediowy, w którym główne role grają Gülper Özdemir i Berkay Hardal.

Tureckie seriale, które powinny być pokazane w polskiej telewizjiZobacz więcej

Serial "Marzę o Tobie" zaczyna się w pewien deszczowy dzień, gdy para staruszków odnajduje porzucone niemowlę i postanawia się nim zaopiekować. Chłopiec otrzymuje imię Yagmur (tur. deszcz). Dzięki niemu małżeństwo odnajduje radość życia. Yagmur dorasta otoczony miłością i szczęściem. Już jako młody mężczyzna poznaje dziewczynę - nianię trójki dzieci. Melek wywróci jego życie do góry nogami.

Nowy turecki serial będzie miał swoją premierę w poniedziałek, 17 czerwca. W Turcji zadebiutował w 2018 roku. W sumie miał 11 dwugodzinnych odcinków.

Gülper Özdemir w nowym tureckim serialu TVP2! Kim jest serialowa Melek?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Bozena (gość)

    Fajnie gdyby puscilk milosc na wynajem, dolunay, swietlik, oraz wiele innych fajnych seriali nowych lecz nie namks bardzo starych

    21.06.2019 23:27
  • Dek (gość)

    Chętnie obejrzę :* Uwielbiam tureckie seriale, są NAJLEPSZE, nie to co tez z polski...

    16.06.2019 18:07
  • Basia (gość)

    Proszę aby wszystkie tureckie seriale były pokazywane w naszej telewizji bo są naprawdę piękne a nie byle co polskie

    11.06.2019 15:08
  • Kasia (gość)

    Ja chce serial wieczna miłość 3 sezon w polsce

    10.06.2019 16:27
  • Ewella (gość)

    A my chcemy nastepne sezony serialu "Rozdarte serca"!!!! Panie Kurski dlaczego nie zakupil pan dalszego ciagu najlepszego tureckirgo serialu? Tylko sport i disco polo mamy ogladac? Pazdziernik nie tak daleko.

    06.06.2019 23:23
  • Kasia (gość)

    A ja to chętnie oglądała bym wspaniałe stulecie 😊😍

    28.05.2019 10:35
  • Agata (gość)

    Lubie tureckie seriale Wspaniale stulecie i Wieczna milosc the best czekam na kolejne rownie ciekawe

    24.05.2019 23:31
  • Barbara (gość)

    Zyczyła bym sobie , gdyby to było możliwe aby następnym serialem z Turcji był Ask-i Memnu -w języku polskim tytuł brzmi Zakazana Miłość. W roli głównej Kivanc Tatlitug i Beren Saat. Kivanc grał w Imperium Milości, natomiast Beren Sułtankę Kesem. Ten duet aktorski stworzył naprawdę godny polecenia serial Ask-i Memnu. Wspomnę, że jest on oparty na tureckiej powieści -lekturze szkolnej.

    24.05.2019 16:48
  • fan tureckich seriali (gość)

    Dila hanim i Oyre bir gecer zaman ki nie sa jeszcze przetlumaczone. Naleze do grup zajmujacych sie tlumaczeniem seriali tureckich i wiem ze te seriale nie zostaly na dzien dzisiejszy przetlumaczone.Teraz jest mnostwo nowosci serialowych i te sa tlumaczone ale rowniez wiele starszych seriali.

    24.05.2019 02:11
  • Ola (gość)

    Bardzo się cieszę że będzie. Seriale tureckie są piękne. Tak przy okazji, może ktoś wie, gdzie są tłumaczone seriale Dila hanim i Oyre bir gecer zaman ki z polskimi napisami.? Polecam serial Pewnego razu w Cukurovej, piękny, może Asi.

    24.05.2019 01:19
  • Fanka (gość)

    Meleklerin Aski - Miłość Aniołów a nie Marze o Tobie

    23.05.2019 23:13
  • Fankaaatureckichh (gość)

    Super serial. Tylko czy będzie przerwa na wakacje ?

    23.05.2019 22:59
  • Monika (gość)

    Tytuł org to "Meleklerin Aski" a nie szanowny Telemagazynie "Melekerin Aski"

    23.05.2019 22:01
  • Tydy (gość)

    Najlepsza Wieczna miłość!

    23.05.2019 22:01
  • Nihan margol (gość)

    Uwielbiam serial turecki wieczna miłość.... Mam nadzieję, że będzie inny serial po wiecznej miłości z aktorem burak....

    23.05.2019 21:14
  • Bora (gość)

    Fajny serial "Strzyzyk", gra Burak Ozcivit z żoną Fahriye Evcen, no i super serial Pani Fazilet i jej córki!!! 👍👍👍

    23.05.2019 20:54
  • trt (gość)

    dajcie ASI !!!! super film

    23.05.2019 20:30
  • A (gość)

    Z tureckich seriali nawet fajne było wspaniałe stulecie oraz o wojnie z grekami. Elif - badziew, wieczna miłość - też męcząca z trzesacym całą Turcją emirem.. Innych nie oglądam bo chyba szkoda czasu.

    23.05.2019 20:17
  • Ala (gość)

    Wspaniale, piękne są tureckie seriale. Obejrzałam 3 odcinki tego serialu. Jest super. Cieszę się, że będzie, bo przez rok przetlumaczono aż 3 odcinki. Zranioną miłość byście puścili, 2 sezon,Carpisma, Gulperi. Warte obejrzenia.

    23.05.2019 19:04
  • Luki (gość)

    Prędzej w telewizji sie obejrzy niż z napisami bo na napisy trzeba czekać. Bardzo się cieszę!!!

    23.05.2019 18:51
NowszeStarsze