"Marzę o Tobie" odcinek 1. Yagmur zakochuje się w Melek! Uratuje ją z pożaru? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Już 17 czerwca o godzinie 13:15 na antenie TVP2 zadebiutuje nowy turecki serial pt. "Marzę o Tobie" (org. "Meleklerin Aşkı"). Sprawdźcie, co wydarzy się w 1. odcinku nowej telenoweli!

Multimedia

"Marzę o Tobie" odcinek 1. w poniedziałek, 17.06.2019 o godz. 13:15 w TVP2! - sprawdź program tv

"Marzę o Tobie" to współczesny serial obyczajowy. Romantyczna historia Yagmura (Berkay Hardal) i Melek (Gülper Özdemir). Yagmur, to sierota wychowany w domu opieki społecznej, gdzie został podrzucony jako niemowlę. Marzy o wielkiej miłości. W domu tym spotyka Melek, dziewczynę, która przychodzi tam opiekować się swoją mamą, która jest rekonwalescentką po wypadku.

Yagmur zakochuje się w pięknej dziewczynie, ale nie ma odwagi jej tego wyznać. Gdy mama Melek zostaje wypisana do domu, Yagmur dostaje od niej ofertę pomocy przy dalszej opiece, już w domu. W ten sposób Yagmur i Melek wciąż będą się mogli spotykać...

Ile odcinków ma nowy turecki serial, który zastępuje "Miłosne potyczki"?Zobacz więcej

W 1. odcinku serialu "Marze o Tobie" w pewien deszczowy dzień pod drzwi Domu Spokojnej Starości ktoś podrzuca niemowlę. Staruszkowie są zachwyceni i postanawiają wychować chłopca. Nadają mu imię Yagmur, co po turecku oznacza ,,deszcz". Po 23 latach chłopak wciąż opiekuje się staruszkami i nie chce odejść.

Rodzina starszej pani Rukiye (Oya Basar) chce kupić ogromny dom z basenem, ale brakuje jej pieniędzy. Pożycza je od Rukiye pod zmyślonym pretekstem. Rukiye obrażona wynosi się do Domu Spokojnej Starości. Odwiedza ją tam Melek, młodsza córka, która mieszka z ojcem z Niemczech. Yagmur zakochuje się w Melek, a Rukiye postanawia pomóc chłopakowi pozyskać serce Melek, bo chce, żeby córka nie wracała już do Niemiec.

Kto jest kim w nowym tureckim serialu? Poznaj bohaterów!Zobacz więcej

Pewnego dnia w Domu Spokojnej Startości wybuchnie pożar. Traf chciał, że wówczas na miejscu była także Melek, która odwiedziała Rukiye... Na szczęście Yagmur czuwał i bohatersko uratuje obydwie kobiety, a Melek odzyska przytomność w jego objęciach... Również się zakocha?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×