"Marzę o Tobie" odcinek 10. Necmettin chce połączyć Melek z Toyganem. Rukiye ma inny plan! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Po przyjemniej nocy, którą razem spędzili Melek i Yagmur, nie będzie im łatwiej. W 10. odcinku "Marzę o Tobie" Necmettin będzie chciał, aby to Toygan zdobył serce Melek. Sprawdź, co wydarzy się w 10. odcinku serialu "Marzę o Tobie"!

Multimedia

"Marzę o Tobie" odcinek 10. w poniedziałek, 1.07.2019 o godz. 13:15 w TVP2! - sprawdź program tv

Rodzina Rukiye (Oya Başar) spędza miły czas w Alacati. Melek (Gülper Özdemir) i Yagmur (Berkay Hardal) postanowili wymknąć się w nocy na plażę. Spędzili przyjemne chwile i między nimi narodziła się wyjątkowa nić porozumienia.

Nocna randka Melek i Yagmura na plaży. Deniz wie już kogo kocha Yagmur!Zobacz więcej

W 10. odcinku serialu "Marzę o Tobie" Toygan cały czas liczy, że Melek w końcu zwróci na niego uwagę. Necmettin (Toygan Avanoğlu) naciska na dziewczynę, bo od niej zależy, czy Toygan udzieli mu pożyczki. Kiedy dziewczyny, które mają się opiekować dziećmi, wyjeżdżają, dzieci urządzają wielką imprezę pod nieobecność rodziców.

Znajomy Rukiye urządza przyjęcie, na które wszystkich zaprasza. Necmettin doprowadza do wspólnego tańca Yagmura i Deniz (Rümeysa Arslan). Melek znowu czuje się zazdrosna. Gospodarz dosypuje swoim gościom środek usypiający do drinków, żeby podstępnie połączyć Yagmura i Melek. Wie o tym jedynie Rukiye, która zwróciła się do niego po pomoc w sprawie tych dwojga.

Sprawdź, co wydarzy się w nowej tureckiej telenoweli o miłości Yagmura i Melek!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×