"Marzę o Tobie" odcinek 11. Yagmur w łóżku z Mehtap! Melek jest na niego wściekła! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Próba zbliżenia do siebie Melek i Yagmura nie powiedzie się. W 11. odcinku "Marzę o Tobie" okaże się, że Yagmur spędził noc z... Mehtap! Sprawdź, co wydarzy się w 11. odcinku serialu "Marzę o Tobie"!

Multimedia

"Marzę o Tobie" odcinek 11. we wtorek, 2.07.2019 o godz. 13:15 w TVP2! - sprawdź program tv

Znajomy Rukiye (Oya Başar) urządził przyjęcie, w czasie którego Necmettin (Toygan Avanoğlu) doprowadził do wspólnego tańca Yagmura (Berkay Hardal) i Deniz (Rümeysa Arslan). Później dosypał swoim gościom środek usypiający do drinków, żeby podstępnie połączyć Yagmura i Melek (Gülper Özdemir).

Necmettin chce połączyć Melek z Toyganem. Rukiye ma inny plan!Zobacz więcej

W 11. odcinku serialu "Marzę o Tobie" Necmettin dowiaduje się, że Yagmur podkochuje się w Melek i postanawia go przyłapać na gorącym uczynku. Jednak plan Nuriego się nie udaje i Yagmur znów nie jest z Melek, ale z... Mehtap (Özlem Mahmutoğlu)! Melek uważa Yagmura za Casanovę, który podrywa wszystkie jej koleżanki.

Rodzina wraca do domu, który zastaje w kompletnym bałaganie. Wszystko z powodu imprezy, którą zorganizowały dzieci. Rukiye wyjaśnia podstęp Nuriego Melek, a potem reszcie rodziny. Chce, żeby Yagmur znów u nich pracował, ale Necmettina trudno do tego przekonać. Najbardziej obrażona jest Deniz (Rümeysa Arslan), która liczy, że Yagmur jednak z nią będzie.

Sprawdź, co wydarzy się w nowej tureckiej telenoweli o miłości Yagmura i Melek!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×