"Marzę o Tobie" odcinek 12. Dyrektorka domu opieki pomaga Yagmurowi znaleźć matkę! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Yagmur postanowił odnaleźć swoją biologiczną matkę. W 12. odcinku "Marzę o Tobie" dyrektorka domu opieki zaoferuje mu swoją pomoc. Sprawdź, co wydarzy się w 12. odcinku serialu "Marzę o Tobie"!

Multimedia

"Marzę o Tobie" odcinek 12. w środę, 3.07.2019 o godz. 13:15 w TVP2! - sprawdź program tv

Jeden z osłów Necmettina (Toygan Avanoğlu). Pod nieobecność rodziców, Oya (Deniz Kaynak) i Kaya (Arda Adil Görgen) urządzili huczną imprezę, po której pozostał tylko bałagan.

Yagmur w łóżku z Mehtap! Melek jest na niego wściekła!Zobacz więcej

W 12. odcinku serialu "Marzę o Tobie" Necmettin jest wściekły na bliźniaki z powodu imprezy i bałaganu w domu. Wyznacza im surową karę, która bardzo im się nie podoba. Karabasan w końcu wraca do domu. Necmettin jest zachwycony, ale dowiaduje się, że osioł jest na niego obrażony.

Yagmura (Berkay Hardal) odwiedza Hadiye, dyrektorka domu opieki. Martwi się o niego i pyta, czy jest szczęśliwy, a także, czy na pewno chce mieszkać z rodziną Rukiye (Oya Başar). Kiedy dowiaduje się, że Yagmur szuka swojej prawdziwej matki, postanawia mu pomóc. Mehtap (Özlem Mahmutoğlu) ma kłopoty z bratem przez Deniz (Rümeysa Arslan). Mężczyzna wpada do domu Çekilmezów z bronią w ręku!

Sprawdź, co wydarzy się w nowej tureckiej telenoweli o miłości Yagmura i Melek!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×