"Marzę o Tobie" odcinek 13. Necmettin chce popełnić samobójstwo! Przyjaciel Yagmura zazdrosny o Mehtap [STRESZCZENIE ODCINKA]

Yagmur został nakryty w łóżku z Mehtap. W 13. odcinku "Marzę o Tobie" Necmettin dowie się, że ich związek jest mistyfikacją. Sprawdź, co wydarzy się w 13. odcinku serialu "Marzę o Tobie"!

Multimedia

"Marzę o Tobie" odcinek 13. w czwartek, 4.07.2019 o godz. 13:15 w TVP2! - sprawdź program tv

Mehtap (Özlem Mahmutoğlu) zaczęła mieć kłopoty z bratem przez Deniz (Rümeysa Arslan). Mężczyzna wpadł do domu Çekilmezów z bronią w ręku! Chciał zabić Yagmura (Berkay Hardal) za to, że spał z jego siostrą!

Dyrektorka domu opieki pomaga Yagmurowi znaleźć matkę!Zobacz więcej

W 13. odcinku serialu "Marzę o Tobie" Necmettin (Toygan Avanoğlu) dowiaduje się, że Yagmur i Mehtap tylko udają parę. Hamdi postanawia starać się o względy Melek (Gülper Özdemir) i nie ma zamiaru wracać w swoje rodzinne strony. Necmettin dostaje druzgocącą wiadomość. Melike (Didem Balçın) odbiera list polecony do męża i niespodziewanie zjawa się na farmie.

Sercan, przyjaciel Yagmura, jest zazdrosny o Mehtap. Melike swój żal do męża wyładowuje na przypadkowym pacjencie. Załamany Necmettin postanawia popełnić samobójstwo.

Sprawdź, co wydarzy się w nowej tureckiej telenoweli o miłości Yagmura i Melek!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×