"Marzę o Tobie" odcinek 14. Yagmur oświadczy się Mehtap?! Melek dowiaduje się, że Yagmur ją kocha! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Mehtap wciąż ma problemy z bratem, przez to, że Yagmur spał z nią w jednym łóżku. W 14. odcinku "Marzę o Tobie" okaże się, że chłopak musi się jej oświadczyć! Sprawdź, co wydarzy się w 14. odcinku serialu "Marzę o Tobie"!

Multimedia

"Marzę o Tobie" odcinek 14. w piątek, 5.07.2019 o godz. 13:15 w TVP2! - sprawdź program tv

Brat Mehtap (Özlem Mahmutoğlu) oczekuje, że Yagmur (Berkay Hardal) zachowa się wobec jego siostry jak prawdziwy mężczyna po tym, jak zostali nakryci razem w łóżku. Nie wierzy, że cała sytuacja była pomyłką.

Necmettin chce popełnić samobójstwo! Przyjaciel Yagmura zazdrosny o Mehtap Zobacz więcej

W 14. odcinku serialu "Marzę o Tobie" Necmettin (Toygan Avanoğlu) jest wzruszony postawą rodziny, która chce mu pomóc wyjść z kłopotów. Melek (Gülper Özdemir) prosi mamę, by pomogła finansowo córce i szwagrowi. Melike (Didem Balçın) zabiera męża do kliniki dentystycznej, w której pracuje. Mehtap informuje Yagmura, że musi się oświadczyć, bo tego oczekuje jej brat, Hamdi.

Melek wymyśla nową intrygę, jednak sytuacja wymyka się spod kontroli. Rukiye (Oya Başar), w tajemnicy, obiecuje pomóc Hadiye odnaleźć matkę Yagmura. Podczas rozmowy z małą Şirin (Ebrar Alya Demirbilek) Melek zdaje sobie sprawę, że Yagmur jest w niej zakochany.

Sprawdź, co wydarzy się w nowej tureckiej telenoweli o miłości Yagmura i Melek!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×