"Marzę o Tobie" odcinek 15. Deniz z miłości do Yagmura chce popełnić samobójstwo! Ojciec Melek przyjeżdża do Turcji [STRESZCZENIE ODCINKA]

Melek wie już, że Yagmur jest w niej zakochany. W 15. odcinku "Marzę o Tobie" zacznie go unikać, a między nią a Deniz i Mehtap dojdzie do kłótni. Sprawdź, co wydarzy się w 15. odcinku serialu "Marzę o Tobie"!

Multimedia

"Marzę o Tobie" odcinek 15. w poniedziałek, 8.07.2019 o godz. 13:15 w TVP2! - sprawdź program tv

Rozmawiając z małą Şirin (Ebrar Alya Demirbilek) Melek (Gülper Özdemir) zdała sobie sprawę, że Yagmur (Berkay Hardal) jest w niej zakochany. Jest w szoku. Nie wie, co ma o tym myśleć. Zaczyna go unikać!

Yagmur oświadczy się Mehtap?! Melek dowiaduje się, że Yagmur ją kocha! Zobacz więcej

W 15. odcinku serialu "Marzę o Tobie" Yagmur przygotowuje ulubione danie Melek, ale dziewczyna wychodzi z domu. Rukiye (Oya Başar) namawia Yagmura, by wieczorem zabrał jej córkę na kolację i wyznał, co czuje. Melek postanawia powiedzieć przyjaciółkom o swoim odkryciu, ale boi się reakcji Deniz (Rümeysa Arslan). Dochodzi do kłótni między dziewczynami.

Melek unika Yagmura i postanawia wrócić do Niemiec, do ojca. Deniz próbuje popełnić samobójstwo, by udowodnić przyjaciółkom, jak bardzo kocha Yagmura. Niespodziewanie w domu Melike (Didem Balçın) zjawia się ojciec, Ekrem (Levent Özdilek). Rukiye wpada w szał.

Sprawdź, co wydarzy się w nowej tureckiej telenoweli o miłości Yagmura i Melek!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×