"Marzę o Tobie" odcinek 16. Necmettin potrzebuje dawcy! Yagmur zbliży się do Deniz? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Deniz chciała popełnić samobójstwo! W domu Melike pojawił się jej ojciec. W 16. odcinku "Marzę o Tobie" okaże się, że Necmettin jest chory! Sprawdź, co wydarzy się w 16. odcinku serialu "Marzę o Tobie"!

Multimedia

"Marzę o Tobie" odcinek 16. we wtorek, 9.07.2019 o godz. 13:15 w TVP2! - sprawdź program tv

Deniz (Rümeysa Arslan) pokłóciła się z przyjaciółkami, a potem chciała popełnić samobójstwo, aby pokazać, jak bardzo zależy jej na Yagmurze (Berkay Hardal). Niespodziewanie w domu Melike (Didem Balçın) zjawił się ojciec, Ekrem (Levent Özdilek). Rukiye (Oya Başar) wpadła w szał.

Deniz z miłości do Yagmura chce popełnić samobójstwo! Ojciec Melek przyjeżdża do Turcji Zobacz więcej

W 16. odcinku serialu "Marzę o Tobie" Melike ma żal do rodziców, że nadal się kłócą, nie zważając na zły stan zdrowia jej męża. Ekrem prosi policjanta o pomoc, ale nie udaje mu się doprowadzić do aresztowania Rukiye. U Necmettina wykryto chorobę krwi i potrzebny jest dawca o grupie 0 Rh - . Necmettin po odzyskaniu przytomności zaczyna mówić po rosyjsku.

Rukiye postanawia wyprowadzić się z domu córki. Deniz opowiada o swojej próbie samobójczej. Melike podejrzewa męża o zdradę. Mehtap (Özlem Mahmutoğlu) namawia Yagmura, żeby zbliżył się do Deniz.

Sprawdź, co wydarzy się w nowej tureckiej telenoweli o miłości Yagmura i Melek!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×