"Marzę o Tobie" odcinek 20. Odrzucony Yagmur wraca do domu opieki! Rodzina Çekilmez jest w szoku! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Melek i Yagmur udali się z Rukiye na kemping do lasu. W 20. odcinku "Marzę o Tobie" Yagmur postanowi wrócić do domu opieki. Sprawdź, co wydarzy się w 20. odcinku serialu "Marzę o Tobie"!

Multimedia

"Marzę o Tobie" odcinek 20. w poniedziałek, 15.07.2019 o godz. 13:15 w TVP2! - sprawdź program tv

Melek (Gülper Özdemir) i Yagmur (Berkay Hardal) chcieli pogodzić Rukiye (Oya Başar) i Ekrema (Levent Özdilek). W lesie Yagmur postanowił wyznać Melek prawdę o swoich uczuciach, ale dziewczyna się przed tym broniła.

Ojciec Melek potrzebuje pomocy! Yagmur chce wyznać swoje uczucia! Zobacz więcej

W 20. odcinku serialu "Marzę o Tobie" Yagmur ogłasza, że chce wrócić do domu opieki. Cała rodzina błaga go, żeby został. Nawet Necmettin (Toygan Avanoğlu) jest wstrząśnięty. Melek jest załamana, bo wie, że chłopak odchodzi z jej powodu, ale nie potrafi podjąć decyzji. Rukiye wyjaśnia Yagmurowi, z jakiego powodu jej córka tak się zachowuje.

Melike (Didem Balçın) jest załamana, bo po odejściu Yagmura nie ma nikogo, kto mógłby się zająć domem i dziećmi. Mąż próbuje ją przekonać, że to ona powinna zostać w domu i rzucić pracę. Cała rodzina nie umie sobie z niczym poradzić po odejściu Yagmura.

Sprawdź, co wydarzy się w nowej tureckiej telenoweli o miłości Yagmura i Melek!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×