"Marzę o Tobie" odcinek 26. Poważna rozmowa Melek i Yagmura! Dzięki Deniz będą razem? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Deniz w końcu zrozumiała, że Melek i Yagmur coś do siebie czują i postanowiła im nie przeszkadzać. W 26. odcinku "Marzę o Tobie" Melek postanowi poważnie porozmawiać z Yagmurem! Sprawdź, co wydarzy się w 26. odcinku "Marzę o Tobie"!

Multimedia

"Marzę o Tobie" odcinek 26. we wtorek, 23.07.2019 o godz. 13:15 w TVP2! - sprawdź program tv

Deniz (Rümeysa Arslan) cały czas miała nadzieję, że coś połączy ją z Yagmurem (Berkay Hardal). Jednak w końcu zrozumiała, że on i Melek (Gülper Özdemir) czują do siebie coś więcej i powiedziała im, że usunie się z ich drogi.

Sercan i Mehtap w końcu wyswatają Yagmura i Melek?Zobacz więcej

W 26. odcinku serialu "Marzę o Tobie" Melek i Yagmur są bardzo zaskoczeni słowami Deniz, która po swoim wyznaniu wybiega z domu. Mimo że przyjaciółka Melek nie chce już stawać na drodze jej szczęścia z Duru, to jednak Ekrem (Levent Özdilek) chce ją w tym wyręczyć i nie dopuścić do związku córki z Yagmurem. Tymczasem Necmettin (Toygan Avanoğlu) i Melike (Didem Balçın) postanawiają zabrać rodzinę na wycieczkę w pięknych plenerach, by rozkoszować się naturą.

Melek postanawia poważnie porozmawiać z Yagmurem, ale ten boi się konfrontacji i udaje, że śpi. Mimo to dziewczyna próbuje doprowadzić do rozmowy, ale przeszkadza im jej ojciec.

Sprawdź, co wydarzy się w nowej tureckiej telenoweli o miłości Yagmura i Melek!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×