"Marzę o Tobie" odcinek 27. Melek poskarży się Mehtap na Yagmura! Przyjaciółka weźmie sprawy w swoje ręce? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Tym razem to Yagmur unikał rozmowy z Melek na temat łączącego ich uczucia. W 27. odcinku "Marzę o Tobie" Melek opowie o tym Mehtap! Sprawdź, co się wydarzy w 27. odcinku "Marzę o Tobie"!

Multimedia

"Marzę o Tobie" odcinek 27. w środę, 24.07.2019 o godz. 13:15 w TVP2! - sprawdź program tv

Po tym jak Deniz (Rümeysa Arslan) uświadomiła Melek (Gülper Özdemir) i Yagmurowi (Berkay Hardal), że coś do siebie czują, dziewczyna postanowiła poważnie porozmawiać o tym z Yagmurem. On jednak bardzo chciał uniknąć tej rozmowy, a w dodatku przeszkodził im Ekrem (Levent Özdilek).

Poważna rozmowa Melek i Yagmura! Dzięki Deniz będą razem?Zobacz więcej

W 27. odcinku serialu "Marzę o Tobie" Necmettin (Toygan Avanoğlu) wraz z rodziną wyjeżdżają na wakacje, by rozkoszować się naturą. Opiekę nad domem i jego farmą ma sprawować Yagmur. Chłopak od razu zabiera się do roboty i zaczyna porządki. Wtedy zauważa go Melek i żartobliwie komentuje jego umiejętności sprzątania.

Wkrótce dziewczyna spotyka się z Mehtap (Özlem Mahmutoğlu) i opowiada jej o sytuacji z Yagmurem - gdy chciała w końcu wyznać mu, co czuje, ten unikał konfrontacji. Przyjaciółka obiecuje jej pomóc zbliżyć się do chłopaka. Niestety tym razem na ich drodze stają problemy na farmie.

Sprawdź, co wydarzy się w nowej tureckiej telenoweli o miłości Yagmura i Melek!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×