"Marzę o Tobie" odcinek 28. Rukiye krytykuje Melek za odrzucenie uczuć Yagmura! Namówi ją do działania? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Melek i Yagmur nadal nie mogą się dogadać. W 28. odcinku "Marzę o Tobie" Rukiye skrytykuje jej zachowanie i nazwie ją głupią! Sprawdź, co wydarzy się w 28. odcinku "Marzę o Tobie!

Multimedia

"Marzę o Tobie" odcinek 28. w czwartek, 25.07.2019 o godz. 13:15 w TVP2! - sprawdź program tv

Melek (Gülper Özdemir) i Yagmur (Berkay Hardal) dobrze wiedzą, że coś do siebie czują, ale nie cały czas nie potrafią wyznać sobie miłości. Nawet przyjaciele nie umieją im pomóc. Tymczasem Necmettin (Toygan Avanoğlu) wraz z rodziną wyjechali na wakacje.

Melek poskarży się Mehtap na Yagmura! Przyjaciółka weźmie sprawy w swoje ręce? Zobacz więcej

W 28. odcinku serialu "Marzę o Tobie" w domu Necmettina pojawia się matka Ekrema (Levent Özdilek), czyli babcia Melek i Melike (Didem Balçın). Melek żałuje, że nie wysłuchała wyznania Yagmura. Rukiye (Oya Başar) utwierdza ją w tym, że jest głupia, bo odrzuca prawdziwe uczucie. Matka Melek proponuje jej, że zorganizuje dla niej i Yagmura obiad.

Necmettin z żoną i dziećmi spędza wakacje w przyczepie, do której dobiera się niedźwiedź i zjada wszystkie ich zapasy żywności. Necmettin musi zdobyć pożywienie dla rodziny.

Sprawdź, co wydarzy się w nowej tureckiej telenoweli o miłości Yagmura i Melek!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×