"Marzę o Tobie" odcinek 3. Yagmur dowiaduje się, że Melek ma chłopaka! Odejdzie z pracy? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Po pożarze w Domu Spokojnej Starości Rukiye wprowadziła się do swojej starszej córki. W 3. odcinku "Marzę o Tobie" Yagmur dowie się, że Melek ma narzeczonego! Sprawdź, co wydarzy się w 3. odcinku serialu "Marzę o Tobie"!

Multimedia

"Marzę o Tobie" odcinek 3. w środę, 19.06.2019 o godz. 13:15 w TVP2! - sprawdź program tv

Mimo sprzeciwu Necmettina (Toygan Avanoğlu), Yagmur (Berkay Hardal) został zatrudniony w jego domu. Rukiye (Oya Başar) jest nim zachwycona. Melike (Didem Balçın), za namową Melek (Gülper Özdemir), mówi mężowi, że chciałaby wrócić do pracy zawodowej.

Rukiye chce zatrzymać Melek w Turcji. Yagmur dostanie u niej pracę? Zobacz więcej

W 3. odcinku serialu "Marzę o Tobie" rodzina Necmettina jest pod wrażeniem zdolności kulinarnych Yagmura. Rukiye nie przestaje wychwalać chłopaka. Yagmur dostaje listę obowiązków w nowym domu. Melek planuje spotkanie ze znajomymi. Yagmur poznaje jej przyjaciółki - Mehtap (Özlem Mahmutoğlu) i Deniz (Rümeysa Arslan). Jedna z nich jest wyraźnie zauroczona Yamurem. Melek to się nie podoba. Dziewczyny udają się na uliczną manifestację. Yagmur widzi w telewizji, jak zostają aresztowane! Od razu rusza im na rataunek.

Rukiye kibicuje planom Yagmura, który dość nieudolnie próbuje zbliżyć się do Melek. Yagmur dowiaduje się, że Melek ma narzeczonego i postanawia zrezygnować z pracy. Wkrótce jednak, na prośbę Melek, zjawia się w nocnym klubie.

Ile odcinków ma nowy turecki serial, który zastępuje "Miłosne potyczki"?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×