"Marzę o Tobie" odcinek 30. Melek i Yagmur w końcu razem! Dojdzie między nimi do pocałunku! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Melek myślała, że Yamurowi na niej nie zależy, więc postanowiła wyjechać. Jednak w 30. odcinku "Marzę o Tobie" chłopak nie pozwoli jej odejść i w końcu wszystko sobie wyjaśniają! Sprawdź, co się wydarzy w 30. odcinku "Marzę o Tobie"!

Multimedia

"Marzę o Tobie" odcinek 30. w poniedziałek, 29.07.2019 o godz. 13:15 w TVP2! - sprawdź program tv

Po tym jak Yagmur (Berkay Hardal) nie pojawił się na umówionym spotkaniu, Melek (Gülper Özdemir) pomyślała, że wcale mu na niej nie zależy. Postanowiła wyjechać! Tynmczasem Necmettin (Toygan Avanoğlu) znalazł grzyby, po których miał halucynacje!

Yagmur zostaje porwany! Melek chce przez niego wyjechać!Zobacz więcej

W 30. odcinku serialu "Marzę o Tobie" Yagmur goni Melek, która przed nim ucieka. Wpadają w tarapaty, ale kiedy wreszcie zaczynają ze sobą rozmawiać, wiele się wyjaśnia. W końcu dochodzi między nimi do pocałunku! Później wspólnie szukają pierścionka Melek, który wcześniej wyrzuciła. Tymczasem Ekrem (Levent Özdilek), nie wiedząc, że para się pogodziła, jest zadowolony, że córka wyjeżdża, bo za wszelką cenę chciał ją rozdzielić z Yagmurem na złość Rukiye (Oya Başar).

Necmettin i jego rodzina są zdesperowani. Nie mogą wyjechać i głodują, siedząc w lesie. Necmettin wymyśla różne sposoby, żeby zdobyć jedzenia i pakuje się w kłopoty.

Sprawdź, co wydarzy się w nowej tureckiej telenoweli o miłości Yagmura i Melek!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×