"Marzę o Tobie" odcinek 32. Sercan i Bezirgan rywalizują o Mehtap! Necmettin i Melike trafią do więzienia?! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Melek cieszy się, że może spędzać czas z Yagmurem. O względy Mehtap rywalizują Sercan i Bezirgan. W 32. odcinku "Marzę o Tobie" przyjaciele wybiorą się na wycieczkę do lasu. Sprawdź, co jeszcze wydarzy się w 32. odcinku "Marzę o Tobie"!

Multimedia

"Marzę o Tobie" odcinek 32. w środę, 31.07.2019 o godz. 13:15 w TVP2! - sprawdź program tv

Necmettin (Toygan Avanoğlu) z rodziną szukają drogi powrotnej i chodzą po lesie głodni. W końcu znalazł samochód, w którym był podany adres. Pojechali do właściciela nie spodziewając się, że pakują się w jeszcze gorsze tarapaty.

Rodzice Melek udają pogodzonych! Rodzina Necmettina w niebezpieczeństwie! Zobacz więcej

W 32. odcinku serialu "Marzę o Tobie" Nadim chce, żeby Necmettin dostarczył samochód z towarem pod właściwy adres. Proponuje mu za to sporą sumę pieniędzy, więc mężczyzna się zgadza. Dopiero wtedy zaczynają się prawdziwe kłopoty.

Mehtap (Özlem Mahmutoğlu) zaczyna coraz cieplej myśleć o Sercanie (Alihan Aracı), a Bezirgan (Onur Baytan) staje się zazdrosny. Mehtap i Melek (Gülper Özdemir) wymyślają wycieczkę do lasu. Jadą z nimi także Sercan i Yagmur (Berkay Hardal). Rywalizacja między Bezirganem i Sercanem jest coraz ostrzejsza.

Rümeysa Arslan nową gwiazdą tureckich seriali! Kim jest Deniz z "Meleklerin Aşkı"?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×