"Marzę o Tobie" odcinek 33. Necmettin trafia do aresztu! Melike rozwiedzie się z nim? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Necmettin, Melike i ich dzieci wpadli w tarapaty! W 33. odcinku "Marzę o Tobie" okaże się jednak, że jedno tylko Necmettin musi zostać w areszcie. Sprawdź, co jeszcze wydarzy się w 33. odcinku "Marzę o Tobie"!

Multimedia

"Marzę o Tobie" odcinek 33. w czwartek, 1.08.2019 o godz. 13:15 w TVP2! - sprawdź program tv

Rodzina Necmettina (Toygan Avanoğlu) i Melike (Didem Balçın) wybrała się na wycieczkę, która zakończyła się ogromnymi kłopotami. Na polecenie Nadima, Necmettin dostarczył samochód z towarem pod właściwy adres. Miał dostać za to sporą sumę pieniędzy. Okazało się jednak, że na miejscu czekała na niego policja!

Sercan i Bezirgan rywalizują o Mehtap! Necmettin i Melike trafią do więzienia?! Zobacz więcej

W 33. odcinku serialu "Marzę o Tobie" po pierwszej rozprawie Melike zostaje uniewinniona, a Necmettin trafia do aresztu. Ekrem (Levent Özdilek) obiecuje pomoc. Rukiye (Oya Başar) doradza córce rozwód, czym doprowadza małą Şirin (Ebrar Alya Demirbilek) do płaczu. Dzieci odmawiają pójścia do szkoły.

Memnun sugeruje Yagmurowi (Berkay Hardal), że należy sprzedać oślą farmę. Necmettin tęskni za rodziną. Zleca swojemu pracownikowi tajne zadanie. Tymczasem, Teoman (Serkan Kuru) namawia Melike na udział w sympozjum.

Rümeysa Arslan nową gwiazdą tureckich seriali! Kim jest Deniz z "Meleklerin Aşkı"?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×