"Marzę o Tobie" odcinek 35. Tajemnicza operacja uwolnienia drobiu w finale serialu! Melek i Yagmur zostaną rodzicami? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Melek i Yagmur docierają się. Wygląda na to, że wszystko zmierza w dobrą stronę. W 35. odcinku serialu "Marzę o Tobie" razem z przyjaciółmi wezmą udział w tajemniczej operacji uwolnienia drobiu. Sprawdź, co wydarzy się w 35. odcinku "Marzę o Tobie"!

Multimedia

"Marzę o Tobie" odcinek 35. w poniedziałek, 5.08.2019 o godz. 13:15 w TVP2! - sprawdź program tv

Yagmur (Berkay Hardal) i Melek (Gülper Özdemir) są sobie coraz bliżsi. Chłopak wypytywał ukochaną o jej poprzednie związki, a kiedy na farmę przybył Ekrem (Levent Özdilek) i chciał dowiedzieć sie, co łączy jego córkę z Yagmurem, Melek okłamała ojca mówiąc, że nic nie czuje do chłopaka.

Melek okłamuje ojca w sprawie swojej relcji z Yagmurem!Zobacz więcej

W 35., ostatnim odcinku serialu "Marzę o Tobie" Necmettin (Toygan Avanoğlu) jest w więzieniu, ale trafia do szpitala po tym, jak został pobity. Korzysta z okazji i pod osłoną bandaży wymyka się z budynku! Memnun chce przejąć oślą farmę. Niespodziewanie na farmie zjawia się jego pracodawca. Melike (Didem Balçın) uczestniczy w sympozjum. W hotelu zjawia się zazdrosny Necmettin, który napada na Teomana. Znowu zostaje aresztowany.

Sercan (Alihan Aracı) planuje tajemniczą operację uwolnienia drobiu, w której udział mają wziąć także Melek, Yagmur, Mehtap (Özlem Mahmutoğlu), Deniz (Rümeysa Arslan) i Bezirgan (Onur Baytan). Nagle przyjeżdża policja i wszystkich aresztuje. Mija 1,5 roku. Necmettin wraca do domu. Widzi dziecko na rękach Ekrema, a Rukiye (Oya Başar) wmawia mu, że urodziła je Melike. KIedy pojawiają się Melek i Yagmur wszystko staje się jasne. Melek ma też dla rodziny radosną nowinę.

Od 6 sierpnia nowy turecki serial na TVP2! Co zastąpi "Marzę o Tobie"?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×