"Marzę o Tobie" odcinek 4. Rukiye jest zła na Yagmura. Uwierzy, że między nim a Deniz nic nie zaszło? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Yagmur poznał koleżanki Melek, a jednej z nich bardzo wpadł w oko! W 4. odcinku "Marzę o Tobie" Rukiye dowie się, że Yagmur spędził noc w domu Deniz. Sprawdź, co wydarzy się w 4. odcinku serialu "Marzę o Tobie"!

Multimedia

"Marzę o Tobie" odcinek 4. w piątek, 21.06.2019 o godz. 13:15 w TVP2! - sprawdź program tv

Yagmur (Berkay Hardal) został zatrudniony w domu Necmettina (Toygan Avanoğlu). Rukiye (Oya Başar) chce, aby chłopak zbliżył się do Melek (Gülper Özdemir). Tymczasem on dowiedział się, że młodsza córka Rukiye ma narzeczonego....

Yagmur dowiaduje się, że Melek ma chłopaka! Odejdzie z pracy?Zobacz więcej

W 4. odcinku serialu "Marzę o Tobie" Yagmur zmienia zdanie i postanawia nadal pracować u rodziny Necmettina. Na szczęście udaje mu się przekonać pana domu. Rukiye jest zła, że Yagmur spędził noc w domu Deniz (Rümeysa Arslan). Nawet go policzkuje! Chłopak opowiada jej ze szczegółami, co się wydarzyło poprzedniej nocy.

Zdaniem Necmettina, Melek i Yagmur nie powinni mieszkać pod jednym dachem. Deniz jest przekonana, że zdobyła względy Yagmura. Zwierza się Mehtap (Özlem Mahmutoğlu). Necmettin postanawia zainstalować w domu monitoring.

Ile odcinków ma nowy turecki serial, który zastępuje "Miłosne potyczki"?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×