"Marzę o Tobie" odcinek 5. Deniz dowiaduje się, że Yagmur kocha inną! Necmettin zdradzi Melike?! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Deniz zadurzyła się w Yagmurze od pierwszego wejrzenia. W 5. odcinku "Marzę o Tobie" dowie się, że on kocha inną! Sprawdź, co wydarzy się w 5. odcinku serialu "Marzę o Tobie"!

Multimedia

"Marzę o Tobie" odcinek 5. w poniedziałek, 24.06.2019 o godz. 13:15 w TVP2! - sprawdź program tv

Od chwili, gdy Deniz (Rümeysa Arslan) po raz pierwszy zobaczyła Yagmura (Berkay Hardal) chce go zdobyć. Nie wie, że on beznadziejnie zadurzył się w Melek (Gülper Özdemir). Tymczasem, Necmettina (Toygan Avanoğlu) zaczyna niepokoić się o bezpieczeństwo domu.

Rukiye jest zła na Yagmura. Uwierzy, że między nim a Deniz nic nie zaszło?Zobacz więcej

W 5. odcinku serialu "Marzę o Tobie" Yagmur postanawia powiedzieć Deniz prawdę o tym, że kocha inną i nie może z nią być. Deniz udaje, że się z tym godzi i zaczyna knuć intrygę. Melek jest zazdrosna o Yagmura, podejrzewa, że nie stroni od kobiet. Necmettin zakłada w całym domu kamery, bo chce wiedzieć kto i co knuje przeciwko niemu. Technicy, którzy instalują kamery uciekają na widok włochatego robala.

Melek rozmawia z matką na temat Yagmura. Rukiye (Oya Başar) cieszy się, że córce zależy na chłopaku. Zięć Rukiye planuje skok w bok, ale nie wie, jak drogo ta próba będzie go kosztować.

Ile odcinków ma nowy turecki serial, który zastępuje "Miłosne potyczki"?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×