"Marzę o Tobie" odcinek 6. Dziewczyny chcą wiedzieć, w kim zakochał się Yagmur. Będą go śledzić! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Yagmur powiedział Deniz, że kocha kogoś innego. W 6. odcinku "Marzę o Tobie" dziewczyna będzie chciała się dowiedzieć, kto jest wybraną serca Yagmura. Sprawdź, co wydarzy się w 6. odcinku serialu "Marzę o Tobie"!

Multimedia

"Marzę o Tobie" odcinek 6. we wtorek, 25.06.2019 o godz. 13:15 w TVP2! - sprawdź program tv

Deniz (Rümeysa Arslan) wciąż utrzymuje, że między nią a Yagmurem (Berkay Hardal) doszło do zbliżenia. Melek (Gülper Özdemir) jest coraz bardziej zazdrosna. Necmettina (Toygan Avanoğlu) założył w całym domu kamery, bo chce wiedzieć kto i co knuje przeciwko niemu.

Deniz dowiaduje się, że Yagmur kocha inną! Necmettin zdradzi Melike?! Zobacz więcej

W 5. odcinku serialu "Marzę o Tobie" Deniz wciąż wzdycha do Yagmura. Prosi Melek, żeby dowiedziała się, w kim kocha się Yagmur. Dziewczyny postanawiają go śledzić, żeby w końcu poznać jego ukochaną. Necmettin i Melike (Didem Balçın) oglądają to, co się nagrało w domu, podczas ich nieobecności. Odkrywają jedynie, że Rukiye (Oya Başar) opycha się pizzą, choć jej nie wolno.

Necmettin jest przekonany, że Yagmur go okrada. Yagmur spotyka się ze znajomą, która ma mu pomóc odnaleźć jego rodzinę. A dziewczyny myślą, że to jego ukochana. Necmettin szuka osła, który mu uciekł po zażyciu potrójnej dawki leku na potencję.

Ile odcinków ma nowy turecki serial, który zastępuje "Miłosne potyczki"?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×