"Marzę o Tobie" odcinek 9. Nocna randka Melek i Yagmura na plaży. Deniz wie już kogo kocha Yagmur! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Melek i Yagmur spędzają razem czas nad morzem i są sobie coraz bliżsi. W 9. odcinku "Marzę o Tobie" oboje nie będą mogli spać i pójdą na plażę. Sprawdź, co wydarzy się w 9. odcinku serialu "Marzę o Tobie"!

Multimedia

"Marzę o Tobie" odcinek 9. w piątek, 28.06.2019 o godz. 13:15 w TVP2! - sprawdź program tv

Melek (Gülper Özdemir) i Yagmur (Berkay Hardal) zbliżają się do siebie spędzając czas nad morze. Czuwa nad nimi Rukiye (Oya Başar), która bardzo im kibicuje. Tymczasem, Deniz (Rümeysa Arslan) wciąż próbuje zwrócić na siebie uwagę Yagmura.

Necmettin chce wydać Melek za Toygana! Ona zbliża się do Yagmura! Zobacz więcej

W 9. odcinku serialu "Marzę o Tobie" mała Sirin (Ebrar Alya Demirbilek) oznajmia Deniz, że Yagmur jest zakochany w jej cioci Melek. Yagmur po namowach Rukiye zaprasza Melek do tańca. Rodzina Rukiye niespodziewania zjawia się w Alacati. Zaplanowany przez Necmettina (Toygan Avanoğlu) wieczór, nie układa się po jego myśli.

Yagmur i Melek nie mogą spać, przypadkowo spotykają się na balkonie. Para postanawia wymknąć się na plażę. Yagmur przyznaje się Melek, że próbuje odnaleźć rodzinę, jednak prosi dziewczynę, by nikomu o tym nie mówiła.

Sprawdź, co wydarzy się w nowej tureckiej telenoweli o miłości Yagmura i Melek!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×