"Marzę o Tobie" - streszczenia odcinków. Sprawdź, co wydarzy się w nowej tureckiej telenoweli o miłości Yagmura i Melek!

"Marzę o Tobie" - streszczenia odcinków serialu znajdziecie w naszym serwisie. Sprawdźcie, co czeka bohaterów nowej tureckiej telenoweli, która zastąpiła w ramówce TVP2 "Miłosne potyczki"!

Multimedia

"Marzę o Tobie" od poniedziałku do piątku o godz. 13:15 w TVP2! - sprawdź program tv

"Marzę o Tobie" - streszczenia odcinków na najbliższe dni znajdziecie w naszym serwisie! Jeśli chcecie dowiedzieć się, co wydarzy się w najbliższym czasie u bohaterów nowej tureckiej telenoweli to sprawdźcie streszczenia odcinków "Marzę o Tobie".

Kto jest kim w nowym tureckim serialu? Poznaj bohaterów!Zobacz więcej

W serialu bohaterem jest Yagmur (Berkay Hardal) - sierota wychowany w domu opieki społecznej, gdzie został podrzucony jako niemowlę. Marzy o wielkiej miłości. Pewnego dnia spotyka Melek (Gülper Özdemir), dziewczynę, która przychodzi do domu opieki społecznej spotkać się ze swoją mamą, która jest rekonwalescentką po wypadku. Yagmur zakochuje się w pięknej dziewczynie, ale nie ma odwagi jej tego wyznać. Gdy mama Melek zostaje wypisana do domu, Yagmur dostaje od niej ofertę dalszej opieki, już w domu. W ten sposób Yagmur i Melek wciąż będą się mogli spotykać...

"Marzę o Tobie" - streszczenia odcinków

Gülper Özdemir w nowym tureckim serialu TVP2! Kim jest serialowa Melek?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×