marzena kipiel-sztuka

"Świat według Kiepskich". Marzena Kipiel-Sztuka żałuje, że była tak wylewna. "Co przepłakałam, to moje. Było mi przykro"

Marzena Kipiel-Sztuka to aktorka, która dla wielu kojarzy się z jedną rolą: Halinki Kiepskiej z kultowego już dziś serialu "Świat według Kiepskich". W pewnym momencie udzieliła wywiadu, którego, jak się okazuje, gorzko żałuje. - Co przepłakałam, to moje. Było mi przykro. Ludzie rzucają słowa w świat i nie zdają sobie sprawy z ich mocy - wyznała w szczerej rozmowie.

22.09.2022Świat według Kiepskich

"Świat według Kiepskich". Zbiórka dla Marzeny Kipiel-Sztuki zakończona. Aktorka nie otrzyma zgromadzonych pieniędzy!

Gdy media obiegła wieść o fatalnej sytuacji finansowej aktorki znanej z serialu "Świat według Kiepskich", Marzeny Kipiel-Sztuki, fani rzucili się na pomoc. Zorganizowali zbiórkę pieniędzy na jednej z platform, aby pomóc aktorce. Nie wszystko jednak poszło zgodnie z planem. Okazuje się, że zgromadzone środki nie trafią do aktorki.

27.06.2022Świat według Kiepskich

"Świat według Kiepskich". Marzena Kipiel-Sztuka zdradziła przyczynę zakończenia serialu? Wymowne słowa aktorki. "Ta epoka zaczęła powoli odchodzić"

Od dłuższego czasu fani "Świata według Kiepskich" nie mają wielu powodów do radości. Najpierw musieli się pogodzić ze śmiercią odtwórców jednych z głównych ról, a niedawno dowiedzieli się, że Polsat zaprzestał kręcenia nowych odcinków ich ulubionego serialu. Marzena Kipiel-Sztuka, która od 23 lat wcielała się w postać serialowej Haliny, postanowiła opowiedzieć o kulisach związanych z końcem kultowej produkcji.

07.06.2022Świat według Kiepskich

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×