"Masakra". Program inspirowany filmem "Max Max" wkrótce w TV! Kiedy premiera? [ZDJĘCIA]

Już wkrótce na antenie Polsat Viasat Explore pojawi się nowy program, który wyraźnie inspirowany jest filmem "Mad Max". Chodzi o program pt. "Masakra", który jest niestandardową propozycją na rynku. Sprawdźcie szczegóły programu "Masakra"!

Multimedia

"MASAKRA" - PREMIERA W PIĄTEK, 4 STYCZNIA, O GODZINIE 22:00 NA ANTENIE POLSAT VIASAT EXPLORE

Gospodarzami programu są angielski krykiecista Andrew Flintoff, raper Lethal Bizzle i prezenterka telewizyjna Vick Hope. „Masakra” to program absolutnie niepowtarzalny! Zwykłe pojazdy zamieniają się w niesamowite maszyny do walki.

Znamy szczegóły na temat nowego serialu TVN w reżyserii Kingi Dębskiej! Kiedy premiera? [BOHATEROWIE, ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W upale i skwarze ogromnej pustyni, na trzech ogromnych torach rozgrywa się fantastyczna zabawa, a rywalizujące ekipy pędzą zderzak w zderzak w serii zażartych wyścigów. W każdym odcinku występuje sześć ekip, wystawiając do konfrontacji pojazd, który siłą wyobraźni szalonych inżynierów ze zwykłego miejskiego auta zmienia się w wehikuł niosący trwogę i zniszczenie. Sześć odcinków, trzydzieści zespołów, jeden zwycięzca!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×