Maserak stracił pieniądze. A tak ich potrzebował...

Jeden nieco gorszy taniec i wielkie marzenia legły w gruzach.

Multimedia

Nieudany występ Rafała Maseraka (26 l.) w "Tańcu z gwiazdami" pokrzyżował jego plany szybkiego otwarcia własnej szkoły tańca. Teraz pieniędzy na inwestycję będzie musiał szukać gdzie indziej.

Zapytany po poprzedniej edycji, czy zgodzi się wystąpić ponownie w show TVN, Maserak odpowiedział, że jeszcze nie wie. Chciał bowiem odpocząć od zgiełku towarzyszącemu programowi. Życie wymusiło jednak inną decyzję. Rafał potrzebował bowiem każdej złotówki na swoją wielką inwestycję. W sierpniu tancerz rozpoczął zatem treningi z aktorką Agnieszką Jaskółką (32 l.).

Jakież wielkie zatem było jego rozczarowanie, kiedy już po pierwszym odcinku dowiedział się, że musi pożegnać się z "Tańcem z gwiazdami". Przed kamerami Maserak zachował fason. Upust swoim emocjom dał dopiero za kulisami.

Jak mówi nasz informator, tancerz był bliski wpadnięcia w furię. Porażka nie tylko podrażniła jego ambicję, ale i mocno uderzy go po kieszeni. Każdy odcinek oznaczał dla niego kilka tysięcy złotych, które mógłby włożyć w szkołę tańca. Ale teraz Rafał musi pogłówkować, gdzie by tu zarobić. Bo z show TVN nie dostanie już ani złotówki.

Zobacz również: Kammel i Kałamaga są nierozłączni

Czytaj także: Gwiazdorska stawka Maseraka Maserak przyznał się do swoich słabości! Maserak walczy o podwyżkę w “Tańcu z gwiazdami"!

Komentarze

Skomentuj
  • dora (gość)

    miał kiepską tancerkę!!!! Zawdzięcza to producentom i swqojej sztucznej tancerce,przez którą po prostu odpadł w TzG,założe się jak by to by była inna gwiazda tvn to by był w finale!!! Trzymaj się Maserak,dasz radę!!!!!

    15.09.2010 19:18
  • tereska (gość)

    "opatrzył się" - już się sporo nadokazywał:))

    15.09.2010 17:50

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×