Maserak zamieszka z ukochaną

To musi być naprawdę wielkie i prawdziwe uczucie. W końcu zamieszkanie pod jednym dachem to bardzo poważna decyzja w życiu każdej pary.

Multimedia

Jak dowiedział się Fakt, na taki krok zdecydował się właśnie Rafał Maserak (26 l.). Tancerz już wkrótce zamieszka ze swą nową ukochaną, byłą modelką Anitą Leśniak-Kopiec. Zakochani właśnie kończą wykańczanie swego gniazdka.

Rafał jest z Anitą zaledwie od kilku miesięcy. Choć tancerz nie chce się wypowiadać na temat swych spraw sercowych, gołym okiem widać, że strzała amora trafiła go naprawdę mocno. Do tej pory Maserak uchodził raczej za lekkoducha i faceta, który stawia na swobodę a nie stabilizację. Nawet gdy był z Małgorzatą Foremniak (43 l.), nie zdecydował się na życie pod jednym dachem z aktorką. Raczej u niej pomieszkiwał. Teraz coś się zmieniło.

Anita, która jest rozwódką, niedawno kupiła w Warszawie wygodny apartament na luksusowym i strzeżonym osiedlu na Mokotowie. Oboje z Rafałem już podjęli decyzję, że zamieszkają w nim razem.

Teraz zakochani urządzają wnętrza i jak się dowiedzieliśmy, Rafał całą sprawą jest bardzo przejęty. Dogląda wszystkiego i pomaga Anicie jak może. Najpewniej za kilka tygodni będą mogli się wprowadzić. Dla Rafała to podwójna rewolucja. Nie dość że na stałe zamieszka z ukochaną, to jeszcze będzie musiał się sprawdzić jako "tata". Anita z poprzedniego związku ma kilkuletnią córkę, więc na Mokotowie zamieszkają w trójkę.

I jak tu nie wierzyć że Maserak zakochał się po uszy. Liczne fanki tancerza muszą znaleźć sobie inny obiekt westchnień.

Zobacz również: Wielki hazard gwiazd. Zobacz FOTY!

Czytaj także: Maserak stracił pieniądze. A tak ich potrzebował... Maserak przyznał się do swoich słabości! "Czuję się przy niej męsko i dojrzale"

Komentarze

Skomentuj
  • Gosia (gość)

    Pomaga jej jak może? wchodzi do gotowego,nieswojego apartamentowca i pomaga?żałosne i tak go zostawi ,przecież on ma wygląd "sieroty"-nie obrażając tych ostatnich.

    23.09.2010 19:40

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×