Maserak zazdrosny. Zamęczy Kamińską?

Czy przez jego chorą ambicję musi ucierpieć Bogu ducha winna dziewczyna?

Multimedia

W kulisach "Tańca z gwiazdami" coraz głośniej plotkuje się, że Rafał Maserak (26 l.) tak bardzo chce wygrać show, że nie zważa na kontuzję swojej partnerki Julii Kamińskiej (23 l.)

Dwa tygodnie temu Julia Kamińska nabawiła się poważnej kontuzji stopy. Ból spowodowany przeciążeniem był wielki, ale podczas ostatniego odcinka aktorka z zaciśniętymi zębami tańczyła dalej. Okazuje się, że jej silna wola to tylko jedna strona medalu. Do bagatelizowania urazu najsilniej namawia Kamińską ponoć Maserak.

 • Właśnie jesteśmy na próbie. Podczas tańca nic nie stało się ze stopą Julki i będziemy tańczyć dalej - zapewniał nas Rafał w poniedziałek. Prawda jest jednak inna. Jak udało nam się dowiedzieć, chodzi tu przede wszystkim o rywalizację tancerza ze Stefano Terrazzino (31 l.), partnerem tanecznym Kasi Glinki (33 l.). Mówi się, że Maserak ma obsesję na jego punkcie i koniecznie chce kolejny raz udowodnić, że jest od niego lepszy.

Byle tylko serialowa BrzydUla nie przypłaciła tej rywalizacji trwałym urazem stopy. Prywatny triumf Maseraka, a nawet wielkie zwycięstwo pary w tej odsłonie "Tańca z gwiazdami" nie jest warte zdrowia aktorki!

Zobacz również: Colin boi się Polski? Alicja dostanie ochronę

Czytaj także: Maserak upomina BrzydUlę! Kamińska ma problemy na treningach z Maserakiem! "Czuję się przy niej męsko i dojrzale"

Komentarze

Skomentuj
 • tak tak (gość)

  bo jej sie bzykac chciało

  20.05.2010 11:06
 • kaja (gość)

  czy wcześniej czy pózniej oni wszyscy dostają świra - Maserak to prymityw!

  19.05.2010 20:16
 • Angelika (gość)

  co za egoista ! ważniejsze jest zdrowie Julki a nie udowadnianie Stefano ! wkońcu to zabawa, nowe doświadczenia a nie rzecz na niekorzysc Julii. Opanuj się. Bardzo lubie Julke i chce zeby wygrała ale nie jej kontuzją. Ta kryształowa kula nie jest warta jej zdrowia !

  19.05.2010 14:55

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×