Mask Singer

"Mask Singer". Brat Stefano Terrazzino się ożenił! Marco i Karolina musieli czekać trzy lata, by powiedzieć sobie sakramentalne "tak"!

Każdy fan Stefano Terrazzino wie, że utalentowany włoski tancerz ma młodszego brata Marco. Marco Terrazzino to znany piłkarz, występujący na murawie w barwach polskiego klubu Lechia Gdańsk. Ostatnio, po długim czasie, mógł wreszcie powiedzieć sakramentalne "tak" swojej ukochanej! Jego starszy brat Stefano wrzucił do sieci zdjęcia ze ślubu kościelnego, na którym wystąpił w wyjątkowej roli. Zobacz, jak wyglądała ceremonia!

02.06.2022Mask Singer

"Mask Singer". Stefano Terrazzino i Marco Terrazzino szykują się do ślubu! Zobacz, jak przystojni bracia buszowali wśród wieszaków!

Mało kto wie, że znany polskiej publiczności tancerz i piosenkarz Stefano Terrazzino ma brata, nie mniej od siebie znanego. Marco Terrazzino to znany piłkarz, występujący na murawie w barwach polskiego klubu Lechia Gdańsk. Bracia szykują się na wielki dzień w ich życiu - młodszy, Marco, już wkrótce stanie na ślubnym kobiercu! Zobacz, jak przystojni bracia buszowali wśród wieszaków.

25.05.2022Mask Singer

Natasza Urbańska wygrała "Mask Singer". Wreszcie poznano się na jej talencie? Przypominamy jej początki w polskim show-biznesie

Dwa razy próbowała swoich sił w eliminacjach do Eurowizji, tańczyła w programach "Show!Time" i "Taniec z gwiazdami" i śpiewała w "Jak oni śpiewają". Na swoim koncie ma wiele ról filmowych i teatralnych. Dzięki zwycięstwu w "Mask Singer" przypomniała o sobie w wielkim stylu. Swoich sił na scenie próbowała już w podstawówce. Co wiemy o Nataszy Urbańskiej?

16.05.2022Mask Singer

"Mask Singer". Dorota Gardias ma poważne problemy. Prezenterka wciąż nie wróciła do zdrowia

Dorota Gardias nie ma ostatnio najlepszej passy. Po aferze vatowskiej pogodynka TVN poinformowała media o wykryciu przez lekarzy guzka w piersi, który zaordynowali operację. Po usunięciu pogodynka doszła do siebie i informowała, że wszystko zmierza ku lepszemu. Niestety - w międzyczasie rozpadł się jej związek, a najnowsze wieści znów zaniepokoiły fanów Doroty Gardias. Okazuje się, że wciąż ma kłopoty ze zdrowiem.

20.04.2022Mask Singer

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×