"MasterChef" 19.10.2014. Zobacz zdjęcia z wizyty Gordona Ramseya! [GALERIA]

W 7. odcinku "MasterChefa" emocje sięgnęły zenitu. Konkurencje dla uczestników przygotował sam Gordon Ramsey!

Multimedia

Przed uczestnikami stanęła Tajemnicza Skrzynka. Gdy podniosła się, uczestnicy oniemieli z zachwytu. Na własne oczy zobaczyli Gordona Ramseya, który przygotował dla nich pierwsze w tym odcinku zadanie.

Szefowie mieli do wykorzystania zestaw produktów, bliskich sercu Ramseya - wątroba cielęca, czerwone winogrona, liście botwiny, czerwona cebula, kiwi, seler naciowy, mini marchewki, sos demi glace, czerwone wytrawne wino i maliny. Na przygotowanie dania, które oczaruje najpopularniejszego szefa kuchni na świecie mieli 45 minut.

CZYTAJ TAKŻE: JURORZY "MASTECHEFA" WSPOMINAJĄ WIZYTĘ GORDONA RAMSEY'A W POLSCE [WIDEO] GORDON RAMSEY W KUCHNI MASTERCHEFA! ZOBACZ ZWIASTUN! [WIDEO]

Po tej konkurencji jurorzy i Gordon Ramsey wybrali tylko najlepsze dania. Były to potrawy przygotowane przez Dominikę, Karinę i Piotr. Jednak to Dominikę Gordon Ramsey zaprosił na obiad do swojej trzygwiazdkowej restauracji w Londynie.

W kolejnym zadaniu, do przygotowania było popisowe danie Ramseya - przegrzebki. Po zaprezentowaniu sposobu przygotowania, uczestnicy mieli 45 minut na stworzenie własnej potrawy z przegrzebków.

Gordon Ramsey wybrał trzy najlepsze i trzy najgorsze dania. Z programem musiał pożegnać się Arkadiusz Paciorek. ====

Komentarze

Skomentuj
  • ntbs (gość)

    mega, a w sumie wszystko przez źle podaną wĄrtóbkĘ :)

    19.10.2014 21:21

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×